Блог

30.09.21
Sheriff blog

За даними статистики правоохоронних органів, кількість крадіжок у 2020 році склало 79 тисяч випадків, з яких близько 6 тисяч крадіжок квартирні. І хоча, у порівнянні з 2019 роком, число крадіжок стало на порядок меншим, це не означає, що можна розслабитися і не вживати ніяких заходів безпеки для свого майна.

Зниження кількості квартирних крадіжок можна пояснити введенням карантинних заходів. Люди сиділи по домівках, що ускладнило злочинцям здійснювати пограбування. Але прогнози експертів на майбутнє невтішні. Якщо ситуація в країні не стабілізується, то це призведе до нового сплеску злочинності через катастрофічну бідність населення. Люди, втративши роботу, будуть змушені грабувати, а злочинці, які до цього займалися незаконними справами, почнуть діяти ще активніше.

І тут є два варіанти дій:

 • Закривати очі на те, що відбувається, покладатися на долю та сподіватися на «зі мною такого не трапиться»
 • Вжити необхідних заходів безпеки і спати спокійно.

Перший варіант ненадійний погодьтеся. Адже навіть якщо у вас немає дорогоцінностей і ви живете у скромній квартирі в тихому районі, це ще не гарантує, що на вас не зверне свою увагу злочинець. Тому ми радимо перейти до наступного пункту і вжити необхідні заходи безпеки.

Отже, які ж все таки заходи безпеки можуть звести ризик пограбування до мінімуму:

 • встановлення якісних дверей і хороших замків
 • встановлення решіток на вікна
 • камери відеоспостереження
 • сигналізація
 • сигналізація, підключена до пульта охорони.

Перші чотири пункти без сумнівів є дуже важливими і можуть стати перешкодами для злочинця у спробі дістатися до ваших цінностей. Але є одне «але». Всі вони добре працюють, як додаткові заходи безпеки, які ускладнюють умови для грабіжника, але не рятують від пограбування. Злочинцю просто знадобиться трохи більше часу і спритності. Якщо вам трапився недосвідчений злочинець, то він справді може подумати, що воно того не варте і пройти повз ваші двері. Але якщо він дуже зацікавлений тим, за чим прийшов, тоді його мало що зупинить.

Єдиним дієвим і ефективним методом звести ризик пограбування до нуля — це підключення до пульту охорони. Досі панує думка, що охорону квартири або будинку можуть собі дозволити лише забезпечені люди, такі як бізнесмени і політики. Але це не так.

На сьогоднішній день, охоронний холдинг Шериф надає послугу охорони житла всього за 16 гривень в день — ціна діє у рамках пакету «Смарт безпека».

Що входить до пакету «Смарт»:

 • комплект бездротової сигналізації. Комплект, встановлення якого не вимагає проведення кабелів і не псує інтер’єр, а компактність пристрою робить його ледь помітним.
 • обладнання. Найвища якість обладнання гарантує безперебійну роботу.
 • монтаж і встановлення. Наші експерти самі здійснюють монтаж та встановлення, відштовхуючись від аналізу ваших унікальних умов житла.
 • моніторинг 24/7. Ми працюємо цілодобово для вашої безпеки, тому готові до виклику в будь-який час дня і ночі.

З пакетом «Смарт Безпека» від компанії Шериф усього за 16 гривень на день ви позбавите себе від усіх ризиків пограбування, так як в разі надходження сигналу тривоги на пульт охорони, протягом 1-7 хвилин на вашу адресу прибуде екіпаж з озброєними бійцями, які затримають будь-якого, хто буде чинити замах на ваше майно.

Вже понад 30 тисяч сімей довірили нам свою безпеку. Тепер вибір за вами

Інші статті

 • blog image

  Блог

  2022.10.14
  Напади на інкасаторів: як захиститися від особливо «зухвалих» злочинців

  Інкасаторський автомобіль, як правило, викликає асоціації з великою сумою грошей. Тому пограбування інкасації — це завжди дуже гучна справа. 

  Напа...

  Детальніше
 • blog image

  Блог

  2022.10.16
  Навіщо потрібен акт обстеження технічного укріплення об’єкта (Частина 3)

  Як найкраще організувати охорону об’єкта

  Далі фахівці охоронної компанії беруться за аналіз всіляких ризикових ситуацій на об’єкті. Розглянемо найбіл...

  Детальніше
 • blog image

  Блог

  2022.10.14
  Шериф СОС. Ваша персональна безпека в один дотик

  Питання безпеки останнім часом почали турбувати громадян України все більше. Незважаючи на те, що статистика свідчила про зниження рівня злочинності в 2020 р...

  Детальніше