Блог

30.09.21
Sheriff blog

Пограбування квартири — страшний сон для кожного з нас. Одна лише думка про те, що злочинець може потрапити в квартиру і винести усе найцінніше, поки хазяїв немає вдома, здіймає паніку у нас в голові. Від цих думок ми намагаємося відсахнутися, боячись, що вони притягують незгоди у наше життя. Проте досі є люди, які сподіваються, що це обійде їх стороною. А є ті, хто максимально страхує себе від пограбування.

Статистика квартирних крадіжок демонструє, що лише за минулий рік в Україні було здійснено більше 20 тисяч пограбувань, з яких 7 тисяч випадків грабежів були в Києві. Це число зростає щорічно і рішення лише за вами чи продовжувати сподіватися на чудо, чи вжити необхідних заходів з запобігання пограбуванню вашої оселі. Тому охорона квартир в Києві дуже затребувана.

Сьогодні ми поговоримо про методи захисту свого майна, але перш ніж розпочати, я хочу розповісти якими бувають крадіжки і чого від них очікувати.

Квартирні крадіжки бувають двох типів: випадкові (ривкові) та крадіжки за наводкою.

Випадкова або ривкова крадіжка — це доволі поширене явище серед непрофесійних домушників, які звикли красти дрібниці. Суть такої крадіжки в тому, що злочинцю досить обрати будь-які двері, оцінити складність її злому і прислухатися, чи є хтось вдома. Це не спланований злочин, а скоріше імпульс. Тут не зважають, хто живе за дверима, багаті чи бідні — в обіг йдуть і ті і інші, як пощастить. Тому не думайте, що у вас немає чого красти і ви не привабливі для грабіжника, повірте, він забере усе, що лежить «криво», а інше майно може сильно пошкодити у пошуках чогось більш цінного. Працюють такі злочинці швидко і хаотично. Зазвичай проводять у помешканні до 20 хвилин, якщо ніщо не злякає їх раніше.

Крадіжка за наводкою — чітко спланована операція. Тут вже працюють професіонали і кожен їхній крок чітко спланований. Вони знають, що у вас можна вкрасти, що ви за особистість і коли вас не буде вдома. Грабіжник встановлює стеження за вашою квартирою задовго до пограбування. Цей вид крадіжок більш небезпечний, адже у випадку, якщо ви зруйнуєте план грабіжників і прийдете додому раніше, вони можуть нанести вам фізичну шкоду. Тут ніхто не буде церемонитися з вами, адже злочинець знає, за чим іде, і поки не отримає це він не піде.

Проте хочу вас заспокоїти. Як і в першому, так і в другому випадку пограбування можна попередити, головне знати методи охорони квартири і майна та заходи, які можна втілити для того, щоб у злочинці було менше шансів отримати ваші цінності.

Давайте розглянемо методи захисту житла, і на що варто звернути свою увагу:

1. Броньовані двері та вікна з протизламною системою.

Цей метод не дає 100% гарантію захисту, проте у грабіжника піде більше часу на сам процес проникнення всередину приміщення і є шанс того, що його хтось може помітити і злякати. На жаль, досвід показує, що якщо у грабіжника не вийшло зламати двері сьогодні, він повернеться аби повторити спробу завтра.

2. Якісні замки на дверях.

На броньованих дверях мають бути якісні замки. Навіть якщо ви поставите найдорожчі і найміцініші двері, при наявності слабких замків, вона не допоможе. На сьогоднішній день найбільш надійним замком вважається прихований, для відкриття якого потрібен спеціальний додаток і відбитки пальців.

3. Сейфи

Одразу скажу — недостатньо купити найдорожчий і найміцніший сейф та поставити його вдома. Навіть якщо грабіжник не зможе його відкрити на місці злочину, він забере його з собою. Усе, що ви туди сховаєте, буде так чи інакше конфісковано. 

Тому, купуючи сейф, заздалегідь домовтеся із професійним майстром, щоб той вмонтував його в підлогу чи стіну таким чином, аби його неможливо було дістати, зірвати чи піддіти ломом. Лише у такому випадку сейф буде відмінним місцем для зберігання грошей та інших цінностей.

4. Відеоспостереження

Це чудовий метод для визначення того, встановили за вашим житлом стеження чи ні. Пам’ятайте, що крадіжки за наводкою відбуваються лише після оцінювання вашого житла задовго до злочину. І відеоспостереження допоможе це побачити, тим самим вжити додаткових заходів для безпеки вашої квартири. А якщо камера буде вести запис, то у випадку пограбування, усі матеріали можна буде передати в групу швидкого реагування (ГБР) і поліцію для більш швидкого пошуку злочинця.

5. Охоронна сигналізація

Це мабуть, єдиний надійний спосіб захиститися від пограбування. У той час, як інші заходи лише відтерміновують здійснення крадіжки і відвертають увагу, при наявності сигналізації, ГБР прибуває на місце злочину за лічені хвилини. Охорона квартир в Києві таким методом є найбільш надійною і зменшує ризик бути пограбованим до мінімуму.

Встановлення сигналізації в квартиру не займає багато часу і по вартості дорівнює одному повноцінному обіду, а за ефективністю не зрівняться з жодним іншим методом захисту від крадіжки.

60% клієнтів «Шериф» — це люди, які вже зіштовхнулися з неприємною для них ситуацією (пограбуванням/нападом) і дійшли до висновку, що найкраще буде убезпечити своє майно, а не сподіватися на щасливий збіг обставин. Саме тому вони цінують власну безпеку і довіряють її нам. Ми працюємо лише з найновішими технологіями для ефективної охорони квартир. Київ та інші міста України вже переконалися у нашому професіоналізмі.

Охоронний холдинг «Шериф» не лише захистить ваше майно, але і потурбується про здоров’я і життя вас і ваших близьких.

Інші статті

 • blog image

  Блог

  2022.09.21
  Колективна безпека або як побороти злочинність, об’єднавши зусилля

  За минулий рік тільки в Києві було зареєстровано 19224 квартирних крадіжок, 7332 випадків грабежу і 1236 розбоїв. Одна тільки думка про те, що кожен день ско...

  Детальніше
 • blog image

  Блог

  2022.10.14
  Як убезпечити себе від квартирного пограбування?

  Пограбування квартири — страшний сон для кожного з нас. Одна лише думка про те, що злочинець може потрапити в квартиру і винести усе найцінніше, поки хазяїв...

  Детальніше
 • blog image

  Блог

  2022.10.14
  Приватний детектив. Хто він і коли його послуги необхідні?

  Коли ви чуєте слово «детектив», що ви уявляєте? Більшість людей асоціює це слово із голлівудськими фільмами, де в ролі детектива виступає розумний, холоднокр...

  Детальніше