Блог

30.09.21
Sheriff blog

За статистикою, пограбування — один із найпоширеніших видів злочинів. Особливо поширені квартирні пограбування і у кожного є знайомий, друг або родич, який від цього постраждав. Тому багато людей стали усе частіше ставити собі запитання — як убезпечити себе від крадія та вберегти своє майно.

Світ розвивається і тепер є багато зручних, простих у використанні пристроїв, які до того ж недорого коштують. Тому сьогодні я розповім про найбільш актуальні методи захисту і чим вони будуть корисні. 

1. Відеоспостереження через телефон.

Камери відеонагляду — чудовий метод моніторингу стану приміщення з будь-якої точки світу. Достатньо встановити камери відеоспостереження і підключити їх до смартфона чи комп’ютера. Ви будете в курсі подій і зможете вчасно відреагувати на будь-яку ситуацію. А якщо ваша квартира підключена до пульта охоронної компанії, то можете прямо в телефоні відправити сигнал тривоги, якщо будете бачити щось підозріле. Навіть якщо перебуваєте за кордоном.

2. Сигналізація.

Є багато різновидів сигналізацій. Якщо це «ревун», то при будь-якій спробі зламу він вмикає гучну сирену, яку буде чути в радіусі 100 метрів. Якщо сигнал і не налякає злодія, то точно приверне увагу оточуючих.

Найкращою інноваційною системою є сигналізація Ajax. Можливість безпровідної роботи дуже спрощує її використання. Встановлюєте спеціальний додаток на смартфон і при спрацюванні якого-небудь з датчиків, ви моментально отримаєте сповіщення з інформацією про виникнення потенційно небезпечної ситуації, а значить зможете вчасно на неї відреагувати.

Охоронну сигналізацію можна підключити до пультової охорони. У цьому випадку, коли хтось захоче проникнути у ваше приміщення, на пульт охорони надійде сигнал тривоги, після чого екіпаж з озброєними хлопцями виїжджає на вказану адресу і здійснює затримання злочинця.

Крім датчиків руху та злому вікон (на які зазвичай реагує охоронна сигналізація) у сучасних пристроях є також протипожежні датчики і захист від потопу. Тобто вони допомагають слідкувати за безпекою в квартирі не лише в контексті крадіїв, а й від інших бід.

3. GPS трекер.

Це невеликий маячок, який сповіщає про місце перебування об’єкта, на який був встановлений. Це може бути сейф, машина чи будь-який цінний об’єкт, який потрапляє у категорію ризику. Якщо сейф уносять — у вас є інформація куди саме.

Окремо варто сказати, що GPS-трекери бувають не лише для сейфів і авто, але і для людей. Це спеціальні браслети, які дозволяють слідкувати за місцем знаходження, наприклад, вашої дитини. І у випадку небезпеки він може натиснути на кнопку на браслеті, аби до місця його перебування приїхала спеціальна охорона і знешкодила будь-яку конфліктну ситуацію. 

Усі ці методи хороші по-своєму, а у сукупності забезпечують повний захист.

Інші статті

 • blog image

  Блог

  2022.10.14
  Шериф СОС. Ваша персональна безпека в один дотик

  Питання безпеки останнім часом почали турбувати громадян України все більше. Незважаючи на те, що статистика свідчила про зниження рівня злочинності в 2020 р...

  Детальніше
 • blog image

  Блог

  2022.11.27
  Малий бізнес під загрозою. Довіряй …. і перевіряй!

  За статистикою розкрадання, вчинені персоналом – реалії, що стали, на жаль, нормою. І це відбувається не тільки в торгівлі, і не тільки на маленьких підприєм...

  Детальніше
 • blog image

  Блог

  2022.10.14
  Безпека наших близьких. Як бути впевненим, що з членами сім’ї усе буде в порядку?

  Тривога за сім’ю і своїх близьких — знайоме кожній людині і цілком природне відчуття. Однак, зайва тривожність може заважати в роботі і розвитку. Тим не менш...

  Детальніше