Блог

30.09.21
Sheriff blog

За статистикою, пограбування — один із найпоширеніших видів злочинів. Особливо поширені квартирні пограбування і у кожного є знайомий, друг або родич, який від цього постраждав. Тому багато людей стали усе частіше ставити собі запитання — як убезпечити себе від крадія та вберегти своє майно.

Світ розвивається і тепер є багато зручних, простих у використанні пристроїв, які до того ж недорого коштують. Тому сьогодні я розповім про найбільш актуальні методи захисту і чим вони будуть корисні. 

1. Відеоспостереження через телефон.

Камери відеонагляду — чудовий метод моніторингу стану приміщення з будь-якої точки світу. Достатньо встановити камери відеоспостереження і підключити їх до смартфона чи комп’ютера. Ви будете в курсі подій і зможете вчасно відреагувати на будь-яку ситуацію. А якщо ваша квартира підключена до пульта охоронної компанії, то можете прямо в телефоні відправити сигнал тривоги, якщо будете бачити щось підозріле. Навіть якщо перебуваєте за кордоном.

2. Сигналізація.

Є багато різновидів сигналізацій. Якщо це «ревун», то при будь-якій спробі зламу він вмикає гучну сирену, яку буде чути в радіусі 100 метрів. Якщо сигнал і не налякає злодія, то точно приверне увагу оточуючих.

Найкращою інноваційною системою є сигналізація Ajax. Можливість безпровідної роботи дуже спрощує її використання. Встановлюєте спеціальний додаток на смартфон і при спрацюванні якого-небудь з датчиків, ви моментально отримаєте сповіщення з інформацією про виникнення потенційно небезпечної ситуації, а значить зможете вчасно на неї відреагувати.

Охоронну сигналізацію можна підключити до пультової охорони. У цьому випадку, коли хтось захоче проникнути у ваше приміщення, на пульт охорони надійде сигнал тривоги, після чого екіпаж з озброєними хлопцями виїжджає на вказану адресу і здійснює затримання злочинця.

Крім датчиків руху та злому вікон (на які зазвичай реагує охоронна сигналізація) у сучасних пристроях є також протипожежні датчики і захист від потопу. Тобто вони допомагають слідкувати за безпекою в квартирі не лише в контексті крадіїв, а й від інших бід.

3. GPS трекер.

Це невеликий маячок, який сповіщає про місце перебування об’єкта, на який був встановлений. Це може бути сейф, машина чи будь-який цінний об’єкт, який потрапляє у категорію ризику. Якщо сейф уносять — у вас є інформація куди саме.

Окремо варто сказати, що GPS-трекери бувають не лише для сейфів і авто, але і для людей. Це спеціальні браслети, які дозволяють слідкувати за місцем знаходження, наприклад, вашої дитини. І у випадку небезпеки він може натиснути на кнопку на браслеті, аби до місця його перебування приїхала спеціальна охорона і знешкодила будь-яку конфліктну ситуацію. 

Усі ці методи хороші по-своєму, а у сукупності забезпечують повний захист.

Інші статті

 • blog image

  Блог

  2022.10.14
  За мною стежать? Коли слід звертатися до приватного детектива

  Ми живемо у час, коли інформація є дуже важливим ресурсом. І тому захист персональних даних та іншої інформації є важливим фактором безпеки людини. В Україні...

  Детальніше
 • blog image

  Блог

  2022.10.16
  Навіщо потрібен акт обстеження технічного укріплення об’єкта (Частина 3)

  Як найкраще організувати охорону об’єкта

  Далі фахівці охоронної компанії беруться за аналіз всіляких ризикових ситуацій на об’єкті. Розглянемо найбіл...

  Детальніше
 • blog image

  Блог

  2022.10.14
  Відеоспостереження: навіщо і як обрати

  Система відеоспостереження — це доволі поширена функція. Зараз практично на кожному кроці можна зустріти камери відеоспостереження. Давайте розберемося, для...

  Детальніше