Блог
За статистикою, пограбування — один із найпоширеніших видів злочинів. Особливо поширені квартирні пограбування і у кожного є знайомий, друг або родич, який від цього постраждав. Тому багато людей стали усе частіше ставити собі запитання — як убезпечити себе від крадія та вберегти своє майно.
Світ розвивається і тепер є багато зручних, простих у використанні пристроїв, які до того ж недорого коштують. Тому сьогодні я розповім про найбільш актуальні методи захисту і чим вони будуть корисні.
1. Відеоспостереження через телефон.
Камери відеонагляду — чудовий метод моніторингу стану приміщення з будь-якої точки світу. Достатньо встановити камери відеоспостереження і підключити їх до смартфона чи комп’ютера. Ви будете в курсі подій і зможете вчасно відреагувати на будь-яку ситуацію. А якщо ваша квартира підключена до пульта охоронної компанії, то можете прямо в телефоні відправити сигнал тривоги, якщо будете бачити щось підозріле. Навіть якщо перебуваєте за кордоном.
2. Сигналізація.
Є багато різновидів сигналізацій. Якщо це «ревун», то при будь-якій спробі зламу він вмикає гучну сирену, яку буде чути в радіусі 100 метрів. Якщо сигнал і не налякає злодія, то точно приверне увагу оточуючих.
Найкращою інноваційною системою є сигналізація Ajax. Можливість безпровідної роботи дуже спрощує її використання. Встановлюєте спеціальний додаток на смартфон і при спрацюванні якого-небудь з датчиків, ви моментально отримаєте сповіщення з інформацією про виникнення потенційно небезпечної ситуації, а значить зможете вчасно на неї відреагувати.
Охоронну сигналізацію можна підключити до пультової охорони. У цьому випадку, коли хтось захоче проникнути у ваше приміщення, на пульт охорони надійде сигнал тривоги, після чого екіпаж з озброєними хлопцями виїжджає на вказану адресу і здійснює затримання злочинця.
Крім датчиків руху та злому вікон (на які зазвичай реагує охоронна сигналізація) у сучасних пристроях є також протипожежні датчики і захист від потопу. Тобто вони допомагають слідкувати за безпекою в квартирі не лише в контексті крадіїв, а й від інших бід.
3. GPS трекер.
Це невеликий маячок, який сповіщає про місце перебування об’єкта, на який був встановлений. Це може бути сейф, машина чи будь-який цінний об’єкт, який потрапляє у категорію ризику. Якщо сейф уносять — у вас є інформація куди саме.
Окремо варто сказати, що GPS-трекери бувають не лише для сейфів і авто, але і для людей. Це спеціальні браслети, які дозволяють слідкувати за місцем знаходження, наприклад, вашої дитини. І у випадку небезпеки він може натиснути на кнопку на браслеті, аби до місця його перебування приїхала спеціальна охорона і знешкодила будь-яку конфліктну ситуацію.
Усі ці методи хороші по-своєму, а у сукупності забезпечують повний захист.