Блог

30.09.21
Sheriff blog

Останнім часом стало багато згадок GPS-трекерів, адже покращується підхід до особистої безпеки і більше зростає рівень турботи про близьких на фоні загальної тривожності. Чи варто особисто вам використовувати трекер? Це рішення ви ухвалите для себе наприкінці. Проте для початку розберемося, що це таке?

GPS трекер — пристрій прийому-передачі даних для супутникового контролю людей, авто чи інших об’єктів, до яких він прикріплений. Простими словами — це маячок, завдяки якому можна дуже точно визначити місцезнаходження того чи іншого об’єкта. 

Так все таки, у яких випадках він необхідний? Давайте по пунктах:

1. GPS трекер для авто.

Уявіть, що злочинець вирішив викрасти ваше авто. З великою ймовірністю він легко це зробить, якщо достатньо досвідчений. Далі вашу машину просто розберуть на запчастини і продадуть. Яка ймовірність тго, що ви знайдете авто раніше, ніж це відбудеться? На жаль, мізерна. Проте, якщо на вашому авто буде встановлений GPS трекер, ви за лічені хвилини з максимальною точністю визначите його місцезнаходження. І тоді вже зможете разом з поліцією чи охороною не лише забрати авто, але і покарати злочинця.

2. GPS трекер для дітей.

Усі ми знаємо, що за дітьми треба ретельно дивитися. Проте і фізично контролювати кожен крок дитини практично неможливо. Дитина може зникнути з вашого поля зору, навіть якщо ви щойно тримали її за руку. Наприклад, її легко загубити у натовпі. А може бути ситуація, що він чи вона вчасно не повернувся зі школи, а телефон відключений. Варіантів дуже багато. Проте факт лишається фактом — ви завжди переймаєтеся за дитину і хотіли би знати, де він знаходиться. Тому спеціальний GPS трекер для дітей, який зазвичай носиться як браслет — це найкращий спосіб завжди знати де ваша дитина, навіть якщо у неї вимкнений телефон.

3. GPS трекер для собак.

Розірвався повідок, собака вирвався і втік, хтось з недобрих людей захотів вкрасти собаку та інше. Одягнувши спеціальний GPS трекер на ошийник вашого чотириногого друга, ви з легкістю зможете визначити його місцезнаходження.

4. GPS трекер в сейф.

Якщо у вас є сейф, який не прикручено до підлоги і стіни, то злочинець легко може його унести. Це стосується і сейфа в офісі з документацією, який може бути захоплений конкурентами або рейдерами. Аби легко знайти, куди сейф унесли, всередину можна прикріпити гпс трекер.

Підіб’ємо підсумки. GPS трекер — це потрібна річ для кожного, хто переймається за своє майно та безпеку своїх близьких. Використовувати його можна не лише у цих прикладах — можливо, у вас є родич похилого віку з деменцією, якому легко загубитися або ви хочете поставити GPS трекер на велосипед. Хтось робить GPS трекер своими руками, а хтось купує. Вибір за вами. У будь-якому випадку, якщо ви турбуєтеся про безпеку себе і своїх близьких, це може бути метод, який підійде вам найкраще.

Інші статті

 • blog image

  Блог

  2022.10.14
  За мною стежать? Коли слід звертатися до приватного детектива

  Ми живемо у час, коли інформація є дуже важливим ресурсом. І тому захист персональних даних та іншої інформації є важливим фактором безпеки людини. В Україні...

  Детальніше
 • blog image

  Блог

  2022.10.14
  Напади на інкасаторів: як захиститися від особливо «зухвалих» злочинців

  Інкасаторський автомобіль, як правило, викликає асоціації з великою сумою грошей. Тому пограбування інкасації — це завжди дуже гучна справа. 

  Напа...

  Детальніше
 • blog image

  Блог

  2022.10.14
  Види охоронної сигналізації: як вибрати

  Сигналізація — це один із найдієвіших засобів захисту будинку і будь-якого приміщення від крадіїв та нещасних випадків. 

  Давайте коротко розглянем...

  Детальніше