Блог

30.09.21
Sheriff blog

Бронедвері. На що варто звернути увагу при виборі.

Для початку, давайте розберемося що це таке і як правильно це називається.


«Бронедвері» це сталеві або металеві двері підвищеної міцності для житлових приміщень і насправді, ніякої броні в них немає, але в народі назва прижилася і все що пов’язано з залізними дверима прийнято називати «бронедвері». Свою популярність вони отримали в середині 90-х років, тому що на той момент розгул злочинності був у космічних масштабах. На жаль, в 2018 році ситуація з криміналом не краще і кожен намагається убезпечити своє майно як може, часом вдаючись до дуже екстравагантним методам, але мова зараз не про них.


Перший крок. Вибір компанії.

На даний момент в Києві існує величезна кількість компаній, які виробляють і продають бронедвері, серед них є і хороші (5-10%), посередники (50%) і ті, хто займається китайським ширвжитком або кустарним виробництвом (± 40%). Тому варто звертати увагу на ту компанію, яка добре зарекомендувала себе на ринку, почитайте відгуки, запитаєте на кінець у друзів. Звернувшись в компанію попросіть надати їх сертифікати і висновок по лабораторному випробуванні, вподобаной вам бронедвері.


Як правильно вибрати бронедвері і на що варто звернути увагу?

Отже, компанію вибрали, залишилася справа за малим – вибрати двері! Існує ціла шкала за класифікацією взломостойкості металевих дверей по ДСТУ від 1-го до 6-го класу, і клас вже визначає, наскільки багато зусиль має докласти зловмисник і які задіяти інструменти, для того що б відкрити залізні двері. Для довідки: 1-й клас – Застосування фізичної сили без будь-яких додаткових інструментів (вибивання сталевих дверей ногою, плечем).


Як правило, в квартиру і приватний будинок встановлюють двері 3-4го класу.


Для того, щоб бути впевненим в тому, що квартиру не «обнесуть», варто звернути увагу на такі речі:


 • Металоконструкція. Це саме та частина двері, яка ховається під обшивкою, іноді цю частину називають прихованими елементами бронедвері. Від неї залежить, наскільки складно (або легко) буде розкрити двері, наприклад, таким інструментом як болгарка.
 • Замки. Рекомендується встановлювати два замки, бажано різних видів: сувальний (ключ схожий на метелика) і другий зі змінною серцевиною. Так само існує вертикальна фіксація «краб» (замикає замок в три сторони: стіна, вгору і вниз), якщо один із замків буде нею володіти – відмінно.
 • Захист замків. Важливо захистити серцевину замка броненакладками, для того щоб злочинці не змогли: вибити, висвердлити, забити або переламати серцевину. Накладки бувають різних видів і встановлюються, як на євроциліндри, так і на сувальний замки.
 • Монтаж. Важкі сталеві двері не рекомендується встановлювати «своїми руками», тому що не знання технології, може призвести до тяжких наслідків: перекіс, заклинювання дверей, поломка замку. Установкою повинна займатися та компанія, у якій ви і купували бронедвері, тому що вони будуть нести відповідальність за двері і монтаж.Міфи: «У нас є надійні бронедвері – нам сигналізація в квартиру не потрібна!»

Зламати навіть найнадійніші бронедвері з найкращим замком – справа часу. Надійні сталеві двері не повинні виключати необхідність установки охоронної сигналізації, тому що вони повинні доповнювати один одного і працювати в тандемі заради вашої безпеки. Іноді навіть сама наявність сигналізації в квартирі відлякає злодія і залишить ваше житло в цінності й схоронності.


Бажаємо Вам не помилитися з вибором!

Інші статті

 • blog image

  Блог

  2022.10.14
  Ваша безпека з Шериф ВІП

  У кожної успішної людини є як свої фанати так і ті, хто заздрять їхньому успіху. Бізнесменам зазвичай доводиться не тільки вибудовувати стратегії як розвинут...

  Детальніше
 • blog image

  Блог

  2022.10.14
  Види охоронної сигналізації: як вибрати

  Сигналізація — це один із найдієвіших засобів захисту будинку і будь-якого приміщення від крадіїв та нещасних випадків. 

  Давайте коротко розглянем...

  Детальніше
 • blog image

  Блог

  2022.10.14
  Відеоспостереження: навіщо і як обрати

  Система відеоспостереження — це доволі поширена функція. Зараз практично на кожному кроці можна зустріти камери відеоспостереження. Давайте розберемося, для...

  Детальніше