Блог

30.09.21
Sheriff blog

Батьки не завжди можуть бути поруч з дитиною, як би не намагалися. Діти дорослішають і виникають ситуації, коли вони можуть опинитися без постійного нагляду дорослих. Прямуючи до школи чи граючись на дитячому майданчику. Тому перед батьками постає цілком актуальне питання: як забезпечити своїй дитині захист на відстані?

Вивчіть територію, на якій мешкаєте

Більшість житлових комплексів та навчальних закладів оснащені камерами. Та щоб створити ще безпечніші умови, проаналізуйте маршрут, по якому ваша дитина ходить до школи та повертається додому. 

Незнайома людина – потенційна небезпека

Поясніть дитині, що з незнайомцями слід бути обережними. Не спілкуватися з ними, не йти туди, куди вони просять, не відчиняти двері квартири, якщо в цей момент батьків немає поряд. Не всі люди погані, але ваша дитина має бути уважною, опинившись з незнайомцем сам на сам.

Довірлива розмова – гарант того, що вас почують

Саме довірливі стосунки в сім’ї гарантують вам те, що дитина дослухатиметься та слідуватиме вашим порадам. 

Навчіть дитину просити про допомогу

Дитина має вдаватися до всіх способів порятунку, якщо неприємна ситуація вже сталася: закричати, втекти чи попросити про допомогу тих, хто поряд 

Як допомогти власній дитині на відстані? 

Забезпечте дитині постійний зв’язок з вами, обравши телефон з потужною батареєю. Також ви можете активувати на телефоні функцію швидкого набору. Це допоможе дитині спростити процедуру набору номеру в екстреній ситуації і дозволить вчасно зв’язатися з вами чи іншими родичами.

Мобільні додатки з функціями віддаленого контролю.

Існують додатки, за допомогою яких батьки можуть контролювати контент, який переглядають діти в мережах, обмежувати перебування в Інтернеті, а також відслідковувати місцезнаходження. Та все ж додаток не забезпечить своєчасного реагування в разі необхідності.

Електронні трекери – швидкий помічник в екстрених випадках 

Щоб забезпечити безпеку власній дитині на відстані, компанія «Шериф» пропонує скористатися персональним GPS трекером Trackimo. Даний пристрій має підключення до охоронної компанії «Шериф» і дозволяє в онлайн режимі відстежувати місцезнаходження дитини. В разі виникнення небезпеки, дитина одним дотиком може передати сигнал “SOS” і отримати захист. 

Як працює GPS трекер Trackimo? 

 • трекер підключається до охорони;
 • встановлений мобільний додаток дозволяє в реальному часі відслідковувати м
 • ісцезнаходження трекера;
 • в екстреній ситуації дитина може натиснути кнопку тривоги і екіпаж охорони відправляється на місце події. 

Трекери надійно захищені від вологи, мають потужну батарею та завжди активну сім-карту. Однією із особливостей трекерів Trackimo є можливість встановити безпечну зону і якщо ваша дитина вийде за її межі, то трекер автоматично надішле сигнал тривоги.  

Пам’ятайте, безпека ваших дітей тільки у ваших руках. Обирайте надійний захист і нехай ваші діти завжди будуть у безпеці.

Інші статті

 • blog image

  Блог

  2022.10.14
  Відеоспостереження: навіщо і як обрати

  Система відеоспостереження — це доволі поширена функція. Зараз практично на кожному кроці можна зустріти камери відеоспостереження. Давайте розберемося, для...

  Детальніше
 • blog image

  Блог

  2022.10.14
  Як убезпечити себе від квартирного пограбування?

  Пограбування квартири — страшний сон для кожного з нас. Одна лише думка про те, що злочинець може потрапити в квартиру і винести усе найцінніше, поки хазяїв...

  Детальніше
 • blog image

  Блог

  2022.10.16
  Навіщо потрібен акт обстеження технічного укріплення об’єкта (Частина 3)

  Як найкраще організувати охорону об’єкта

  Далі фахівці охоронної компанії беруться за аналіз всіляких ризикових ситуацій на об’єкті. Розглянемо найбіл...

  Детальніше