Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Безпека дитини. Захист на відстані.

Батьки не завжди можуть бути поруч з дитиною, як би не намагалися. Діти дорослішають і виникають ситуації, коли вони можуть опинитися без постійного нагляду дорослих. Прямуючи до школи чи граючись на дитячому майданчику. Тому перед батьками постає цілком актуальне питання: як забезпечити своїй дитині захист на відстані?

Вивчіть територію, на якій мешкаєте

Більшість житлових комплексів та навчальних закладів оснащені камерами. Та щоб створити ще безпечніші умови, проаналізуйте маршрут, по якому ваша дитина ходить до школи та повертається додому. 

Незнайома людина – потенційна небезпека

Поясніть дитині, що з незнайомцями слід бути обережними. Не спілкуватися з ними, не йти туди, куди вони просять, не відчиняти двері квартири, якщо в цей момент батьків немає поряд. Не всі люди погані, але ваша дитина має бути уважною, опинившись з незнайомцем сам на сам.

Довірлива розмова – гарант того, що вас почують

Саме довірливі стосунки в сім’ї гарантують вам те, що дитина дослухатиметься та слідуватиме вашим порадам. 

Навчіть дитину просити про допомогу

Дитина має вдаватися до всіх способів порятунку, якщо неприємна ситуація вже сталася: закричати, втекти чи попросити про допомогу тих, хто поряд 

Як допомогти власній дитині на відстані? 

Забезпечте дитині постійний зв’язок з вами, обравши телефон з потужною батареєю. Також ви можете активувати на телефоні функцію швидкого набору. Це допоможе дитині спростити процедуру набору номеру в екстреній ситуації і дозволить вчасно зв’язатися з вами чи іншими родичами.

Мобільні додатки з функціями віддаленого контролю.

Існують додатки, за допомогою яких батьки можуть контролювати контент, який переглядають діти в мережах, обмежувати перебування в Інтернеті, а також відслідковувати місцезнаходження. Та все ж додаток не забезпечить своєчасного реагування в разі необхідності.

Електронні трекери – швидкий помічник в екстрених випадках 

Щоб забезпечити безпеку власній дитині на відстані, компанія «Шериф» пропонує скористатися персональним GPS трекером Trackimo.  Даний пристрій має підключення до охоронної компанії «Шериф» і дозволяє в онлайн режимі відстежувати місцезнаходження дитини. В разі виникнення небезпеки, дитина одним дотиком може передати сигнал “SOS” і отримати захист. 

Як працює GPS трекер Trackimo? 

  • трекер підключається до охорони;
  • встановлений мобільний додаток дозволяє в реальному часі відслідковувати м
  • ісцезнаходження трекера;
  • в екстреній ситуації дитина може натиснути кнопку тривоги і екіпаж охорони відправляється на місце події. 

Трекери надійно захищені від вологи, мають потужну батарею та завжди активну сім-карту. Однією із особливостей трекерів Trackimo  є  можливість встановити безпечну зону і якщо ваша дитина вийде за її межі, то трекер автоматично надішле сигнал тривоги.   

Пам’ятайте, безпека ваших дітей тільки у ваших руках. Обирайте надійний захист і нехай ваші діти завжди будуть у безпеці.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon