0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

БЕЗПЕЧНА ОСЕЛЯ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

Безпека Вашої оселі – це комплекс заходів, які створюють додаткові, іноді непереборні, перешкоди для зловмисників і можуть змусити їх відмовитися від задуму проникнення на об’єкт з багатоступеневим рівнем захисту. Адже кожна секунда затримки грабіжника працює на Вас і групу швидкого реагування компанії «ШЕРИФ».

Піклуючись про Вашу безпеку і збереження майна, в рамках ініціативи «Безпечна оселя» компанія «ШЕРИФ» пропонує своїм клієнтам встановити сертифіковані вогнезломостійкі сейфи, бронедвері, протизламні та секретні дверні замки, системи відеоспостереження за цінами виробника.

icon

Ми пропонуємо

ВОГНЕЗЛОМОСТІЙКІ СЕЙФИ

Компанія «Шериф» пропонує виключно сертифіковані вогнезламостійкі сейфи надійних виробників з доставкою, установкою та підключенням до пультової охорони кваліфікованим персоналом.

БРОНЕДВЕРІ

Компанія «Шериф», перебуваючи на варті Вашої безпеки і збереження майна, пропонує сертифіковані двері не нижче 4 класу протизломності за цінами виробника з монтажем кваліфікованим персоналом

ЗЛОМОСТІЙКІ ЗАМКИ ТА ЦИЛІНДРИ

Для того, щоб відкрити більшість дверей квартир або будинків у грабіжника піде до 4-5 хвилин часу. З простими замками – від 30 секунд до 2 хвилин, в залежності від навичок злодія, інструментів, що використовується, типу замка та циліндра в ньому.

СЕКРЕТНІ ЗАМКИ

Секретний електромеханічний замок – рішення, яке дозволяє додатково затримати зловмисника, якому вдалося якимось чином зламати основні замки до приміщення.

СИСТЕМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Системи відеоспостереження дозволяють встановлювати відеоконтроль за об’єктами будь-якої складності, а робота на ньому, оперативного персоналу ,не вимагає високої кваліфікації