Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Безпека в ювелірному магазині

В наш час крадіжки у магазинах, на жаль, не рідкість. Ризик пограбування ювелірного магазину набагато вищий ніж, наприклад, продуктової лавки. Як же убезпечити ювелірний магазин від крадіжки?

Давно було помічено, що у хороших і добросовісних продавців вкрасти товар набагато складніше, ніж у тих, які сидять на стільчику і читають газетку. Для власників магазинів добре навчений персонал – запорука безпеки магазину.

І навіть якщо продавець або охоронець зловить зловмисника на гарячому, вони, згідно із законодавством, не мають права обшукувати і затримувати його без міліції. Ось і доводиться чекати на правоохоронців. Через це багато власників магазинів вважають за краще, щоб порушник сплатив вартість вкраденого ним товару у подвійному, а то й в потрійному розмірі. Після чого відпускають.

Отже, яким повинен бути персонал магазину, особливо його охорона? Завдання охоронника в магазині – не тільки охороняти, але і зустрічати покупців. А це означає, що охоронець повинен відповідно виглядати.

Дуже важливі рішення доводиться приймати власникам ювелірних магазинів. Адже вибір охорони дуже багатий, можна скористатися послугами приватних фірм або позавідомчої охорони. До кого ж звернутися?

Все частіше власники ювелірних магазинів звертаються до охоронних компаній, адже перевага приватних охоронних фірм не тільки в доступності послуг. Так, приватна компанія не тільки розміщує в магазині пульт з сигналізацією, а й виставляє в залі охоронників, які, у свою чергу, на місці вирішують, самостійно розібратися зі зловмисниками чи викликати міліцію. Також часто буває, що вдень магазин охороняють охоронники, а вночі ставлять на сигналізацію.

Що стосується відомчої охорони, то вони просто ставлять магазин на сигналізацію, і приїжджають тільки в разі, якщо сигнал надходить до них на пульт.

Отже, в обов’язки служби безпеки магазину входить забезпечення громадського порядку, а в разі його порушення або спроби крадіжки – затримання зловмисників. Актуальним є питання організації охорони приміщення з максимальною ефективністю та мінімальними витратами.

Кількість охоронників – це індивідуальне питання для кожного конкретного магазину, але зрозуміло, що воно прямо пропорційно площі приміщення торгового центру. Як правило, ювелірні магазини мають невелику площу, тому з охороною такого приміщення може впоратися 1-3 охоронника. Інтер’єр і екстер’єр ювелірного магазину також впливають на кількість охоронників. Враховується кількість залів для торгівлі, наявність парковки перед входом, число службових виходів і входів. Якщо магазин досить маленький, одна людина цілком впорається, будучи черговим при вході. Якщо ж магазин має в своєму розпорядженні кілька торгових залів, то в кожному з них має чергувати представник служби безпеки.

Якщо магазин знаходиться в будівлі торгового центру, то для його охорони надаються додаткові співробітники централізованої служби безпеки торгового центру.

У разі розташування ювелірного магазину в окремому будинку, організація його охорони має відбуватися на найвищому рівні: від зовнішнього вигляду правоохоронців до бездоганного виконання своїх обов’язків. І головне – замовник повинен бути впевнений у професіоналізмі персоналу, якому довіряє охорону свого ювелірного магазину. При підборі персоналу враховується як загальна фізична підготовка, так і особисті якості, перевагою є досвід роботи в ювелірних магазинах.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon