0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Безпека в ювелірному магазині

В наш час крадіжки у магазинах, на жаль, не рідкість. Ризик пограбування ювелірного магазину набагато вищий ніж, наприклад, продуктової лавки. Як же убезпечити ювелірний магазин від крадіжки?

Давно було помічено, що у хороших і добросовісних продавців вкрасти товар набагато складніше, ніж у тих, які сидять на стільчику і читають газетку. Для власників магазинів добре навчений персонал – запорука безпеки магазину.

І навіть якщо продавець або охоронець зловить зловмисника на гарячому, вони, згідно із законодавством, не мають права обшукувати і затримувати його без міліції. Ось і доводиться чекати на правоохоронців. Через це багато власників магазинів вважають за краще, щоб порушник сплатив вартість вкраденого ним товару у подвійному, а то й в потрійному розмірі. Після чого відпускають.

Отже, яким повинен бути персонал магазину, особливо його охорона? Завдання охоронника в магазині – не тільки охороняти, але і зустрічати покупців. А це означає, що охоронець повинен відповідно виглядати.

Дуже важливі рішення доводиться приймати власникам ювелірних магазинів. Адже вибір охорони дуже багатий, можна скористатися послугами приватних фірм або позавідомчої охорони. До кого ж звернутися?

Все частіше власники ювелірних магазинів звертаються до охоронних компаній, адже перевага приватних охоронних фірм не тільки в доступності послуг. Так, приватна компанія не тільки розміщує в магазині пульт з сигналізацією, а й виставляє в залі охоронників, які, у свою чергу, на місці вирішують, самостійно розібратися зі зловмисниками чи викликати міліцію. Також часто буває, що вдень магазин охороняють охоронники, а вночі ставлять на сигналізацію.

Що стосується відомчої охорони, то вони просто ставлять магазин на сигналізацію, і приїжджають тільки в разі, якщо сигнал надходить до них на пульт.

Отже, в обов’язки служби безпеки магазину входить забезпечення громадського порядку, а в разі його порушення або спроби крадіжки – затримання зловмисників. Актуальним є питання організації охорони приміщення з максимальною ефективністю та мінімальними витратами.

Кількість охоронників – це індивідуальне питання для кожного конкретного магазину, але зрозуміло, що воно прямо пропорційно площі приміщення торгового центру. Як правило, ювелірні магазини мають невелику площу, тому з охороною такого приміщення може впоратися 1-3 охоронника. Інтер’єр і екстер’єр ювелірного магазину також впливають на кількість охоронників. Враховується кількість залів для торгівлі, наявність парковки перед входом, число службових виходів і входів. Якщо магазин досить маленький, одна людина цілком впорається, будучи черговим при вході. Якщо ж магазин має в своєму розпорядженні кілька торгових залів, то в кожному з них має чергувати представник служби безпеки.

Якщо магазин знаходиться в будівлі торгового центру, то для його охорони надаються додаткові співробітники централізованої служби безпеки торгового центру.

У разі розташування ювелірного магазину в окремому будинку, організація його охорони має відбуватися на найвищому рівні: від зовнішнього вигляду правоохоронців до бездоганного виконання своїх обов’язків. І головне – замовник повинен бути впевнений у професіоналізмі персоналу, якому довіряє охорону свого ювелірного магазину. При підборі персоналу враховується як загальна фізична підготовка, так і особисті якості, перевагою є досвід роботи в ювелірних магазинах.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

Дмитро Стрижов: спорт бізнесу не перешкода

Чемпіонат світу IRONMAN 2018 вперше за свою історію пройшов за участю представника з України в категорії Executive Challenge. Для участі в даній категорії мало бути спортивним, потрібно бути ще й успішним підприємцем. Цим єдиним українським представником в категорії спортивних та успішних став Дмитро Стрижов – генеральний директор охоронного холдингу Шериф. У своєму інтерв’ю він поділився, […]

Дмитро Стрижов увійшов у десятку найкращих айронменів світу.

Генеральний директор холдингу “Шериф” пройшов шлях від 100 + кг до Чемпіонату світу з триатлону. Яким був цей шлях – у відео!

Завантажити ще
Шериф та Ajax

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon
Шериф та Ajax