Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Безпека наших близьких. Як бути впевненим, що з членами сім’ї усе буде в порядку?

Тривога за сім’ю і своїх близьких — знайоме кожній людині і цілком природне відчуття. Однак, зайва тривожність може заважати в роботі і розвитку. Тим не менше, дуже важко бути спокійним, коли щодня у новинах ми бачимо сюжети про зникнення дітей, згвалтування та розбої. Чи є спосіб зберегти безпеку своїх близьких та не відчувати зайвої тривоги? Розповідає експерт, засновник холдингу «Шериф» Дмитро Стрижов.

Головна тривога про своїх близьких виникає тоді, коли ми не знаємо де вони знаходяться. Тому, для початку варто потурбуватися про те, щоб їхні пристрої передавали вам інформацію про місцезнаходження. Це можна налаштувати через гугл-асистента. Однак, для дітей і літніх родичів, які рідше користуються смартфонами та інтернетом, найкращим засобом відстеження місцезнаходження буде персональний GPS-трекер.

Усе частіше й частіше ми бачимо людей різного віку, включно з дітьми, з фітнес-браслетами та іншими смарт-девайсами. Проте, поки що в Україні таку ж популярність не отримали GPS-трекери, які попри це не лише полегшують деякі наші повсякденні турботи, але навіть можуть врятувати життя.

Персональний GPS-трекер — це невеликий пристрій, який дозволяє бачити місцезнаходження ваших близьких навіть у випадку, якщо немає зв’язку, сів телефон чи ви перебуваєте за кордоном. У той час як відстеження місцезнаходження людини через гугл-карти працює з перебоями і лише з увімкненим інтернетом (і спеціальним дозволом), GPS-трекер працює у будь-яких умовах. Завдяки вбудованій міжнародній сім-карті, пристрій працює з будь-якої точки світу, а слідкувати за місцем перебування можна з мобільного додатку. До того ж, він оснащений кнопкою «SOS», яка дозволяє відразу передати сигнал у випадку небезпеки і вам і групі швидкого реагування охоронної компанії.

Варто розібратися, про кого з наших близьких справді варто перейматися у першу чергу. Так як я теж батько, то розумію, що головним об’єктом тривоги є діти.

Через які ситуації з дітьми варто перейматися:

  1. Дитина на дитмайданчику. Якщо ви гуляєте зі своїм малюком, то обирайте такі майданчики, поруч з якими немає проїжджої частини і де немає бродячих собак — вони можуть нести потенційну загрозу. Також потурбуйтеся про те, щоби на майданчику було правильне м’яке покриття, адже забої та розтяжки найчастіше відбуваються через падіння на майданчиках. Якщо ж ваша дитина грається самостійно і ви можете від неї відійти, то потурбуйтеся, аби вона не виходила за межі безпечної території. Це можна проконтролювати встановивши на GPS-трекері безпечну зону, при покиданні якої автоматично ввімкнеться сигнал тривоги.
  2. Масові заходи. В епоху епідемії масових заходів стало значно менше, однак варто розуміти, що будь-яке скупчення людей (навіть концерт) є дуже ризикованим для кожної людини, а тим більше дитини. Окрім того, що у натовпі можуть «затоптати», дитину можна легко загубити. Тут GPS-трекер допоможе знайти дитину навіть у дуже густому натовпі, адже точність визначення досягає сантиметрів. 
  3. Школа. Як не дивно, хоча дитина і в школі і в садочку знаходиться під наглядом дорослих, саме там найчастіше виникає булінг — «цькування» від однолітків або дітей старшого віку, яке може призвести до моральних та фізичних травм. Найкращим захистом від булінгу будуть довірливі стосунки у сім’ї, коли дитина розповідає про будь-які неприємності, навіть найменші. У такому випадку ви зможете поскаржитися вчителю чи батькам нападника ще при перших ознаках загрози, а за потреби, вчасно перевести дитину в іншу школу.

Другою групою ризику, про безпеку якої варто перейматися, є старші родичі. У літньому віці часто виникають ментальні захворювання, які призводять до втрати пам’яті та орієнтації. Літні люди можуть просто вийти з дому у магазин і забути дорогу додому. Тут, звісно, найкращим рішенням буде GPS-трекер. Якщо навіть ваш дідусь забуде, що це за штука і як нею користуватися, ви все одно завжди зможете знайти його і привести додому.

Трекер можна купити і для молодих дівчат та жінок, особливо якщо вони часто повертаються додому одні і є страх за їхню безпеку. Адже крім простого відстеження, девайс також може надсилати сигнал тривоги, на який приїде група швидкого реагування (ГБР) охоронної компанії. Поки така послуга є лише у холдингу «Шериф» і називається «Особистий Шериф». Її особливістю є те, що ГБР приїде за час до 8 хвилин у будь-яку точку і зможе не лише нейтралізувати небезпечну ситуацію (затримати грабіжника чи гвалтівника), але і супроводити клієнта до безпечного місця. Поки це найкраще рішення для тих, хто вечорами переймається тривожними думками «Де це вона?».

Кому ще варто подумати про трекер або особистого шерифа:

– підліткам, які самі пересуваються по місту

– представникам професій, які іноді отримують погрози (журналісти, політики, адвокати)

– відомим публічним особистостям

– молодим людям, які подорожують автостопом.

Нехай із вашими близькими та вами усе буде добре. Живіть без тривог!

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon