Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Бездротова домашня система безпеки проти традиційної

Якщо Ви вже переглядали варіанти встановлення систем безпеки для квартири (будинку), то ви, мабуть, бачили, що є різні форми, кольори і типи систем. Існують системи на будь-який смак – все залежить тільки від Ваших бажань і можливостей. На сьогоднішній день перед замовниками стоїть реальна проблема – вибір між дротовими і бездротовими системами сигналізації.

Бездротова або дротова сигналізація?

І справді, і та і інша система може контролюватися професійним охоронним підприємством. Традиційні системи можуть бути настільки ж ефективними, як і бездротові, але один недолік в тому, що вони живляться від електроенергії, що поставляється через електричні дроти. Обидві вони можуть бути встановлені як самостійно, так і професіоналами. Хоча, звичайно, краще звертатися до досвідчених фахівців з безпеки. Ось, наприклад, таку велику і досвідчену компанію як Холдинг охоронних підприємств «Шериф» рекомендують як великі фірми, так і прості люди, які захотіли захистити свою домівку. Якщо Вам потрібно швидко і якісно встановити системи безпеки, то фахівці компанії «Шериф» можуть впоратися з системами будь-якої складності.

Основні переваги дротових систем:

 1. Провідні системи часто можуть вміщати декілька «зон» захисту.
 2. Вони надійні.
 3. Система менш чутлива до радіо- чи електроперешкод.
 4. Вони використовують резервний акумулятор під час електричних збоїв.

Недоліки дротових систем:

 1. Встановлення дротових систем може бути важче, ніж бездротових.
 2. Можуть виникнути складнощі з прокладкою всіх дротів при встановленні обладнання в облаштовані будинки, особливо з новим ремонтом.
 3. Після установки, можуть виникнути труднощі з демонтажем, якщо Ви захочете взяти систему з собою при переїзді.
 4. Бездротові системи безпеки використовують радіохвилі замість дротів або кабелів для зв’язку панелі управління з датчиками і камерами.

Переваги бездротових систем сигналізації:

 1. Це відмінна альтернатива для людей, що живуть у вже облаштованих квартирах або будинках, або з новим ремонтом.
 2. Оскільки бездротові системи мають свої власні батареї, вони можуть бути встановлені в місцях, де немає доступу до електрики.
 3. Система може бути розширена в міру необхідності.
 4. Бездротові охоронні системи можуть бути підключені до телефону та/або комп’ютерних систем для віддаленого моніторингу.

Недоліки бездротових систем:

 1. Датчикам потрібні батарейки для роботи, так що є вірогідність, що батарея може розрядитися, якщо вчасно не перевіряти її стан.
 2. Компоненти повинні бути розташовані близько до центральної панелі управління. Це може обмежити розміщення деяких датчиків або потребувати установки додаткових компонентів.

Установка

Коли справа доходить до установки бездротової системи сигналізації, то проходить це значно легше, ніж із звичайними дротовими системами. Для встановлення традиційної системи, дроти повинні бути прокладені через весь будинок до кожної точки входу і датчикам руху, що включає в себе всі двері і вікна. Бездротові системи безпеки, як правило, набагато простіше в установці, і вони портативні, так що у разі переїзду Ви можете легко взяти систему з собою.

Переможець

Звичайно ж, це Ви! У той час як обидві системи мають свої переваги і недоліки, найкраща система є тією, яка підходить потребам і стилю життя Вашої родини.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon