Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона офісів та інших об’єктів у Білій Церкві від компанії Шериф

Будь який власник бізнесу, завжди повинен бути впевненим у збереженні безпеки на території яка прямо пропорційна пов’язана з його бізнесом. Ситуації бувають різними: у когось викрадають товар, важливі документи, зі складів і офісів на величезні суми грошей, і це не завжди може бути справа рук професійних грабіжників, але, на жаль, співробітників фірм, що мають вільний доступ до приміщення; комусь не щастить у разі не встановлення датчиків, які реагують на пожежу, потоп, збій електрики, що так само несе за собою втрати, а буває, що просто не вистачає звітності і контролю у вигляді систем відеоспостереження. Компанія «Шериф» вирішила комплексно підійти до вирішення цього питання пропонуючи послугу «Охорона офісних та складських приміщень». Нам довіряють більше 7000 приміщень! Приєднуйся і ти до числа захищених!

Детальніше
 • Лояльні ціни на: за комплексний сервіс вищої якості у комплекті з вашим спокоєм!
 • Договір матеріальної відповідальності: Ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна!
 • Комплексний захист від проникнення: ми можемо забезпечити як контрольно-пропускний режим, СКУД, постійне патрулювання, тривожну кнопку, цілодобовий нагляд, так і охорону додатковими технічними засобами захисту
 • Професійний підхід: Вже 18 років ми охороняємо тисячі об’єктів по Україні. Кваліфікація співробітників, дозволяє забезпечити надійну охорону об’єктів.
 • Аудит: проводимо безкоштовний аудит об’єкта для виявлення слабких місць вашого підприємства з точки зору безпеки, та надаємо комплексне і оптимальне рішення по виявленим недолікам.
icon
Пакет: Охорона офісних і складських приміщень у Розстрочку
АКЦІЯ

Беріть розстрочку на 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону об’єкту технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Акція Платіть без %
від 449 грн в місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Охорона офісних і складських приміщень | AJAX користування + SHERIFF
АКЦІЯ

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Монтаж/налаштування 1499 грн
Від 549 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Бездротова охорона офісних і складських приміщень | SHERIFF + AJAX

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає цілодобову охорону об’єкта технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Обладнання 7599 грн
від 449 грн в місяць
Залишити заявку

Охорона офісів та інших об’єктів у Білій Церкві від компанії Шериф

Офіси, магазини, склади і виробництва потребують підвищений рівень охорони. Для цього компанія «Шериф» готова запропонувати цілий комплекс дій, що дозволяють забезпечити повноцінну безпеку.

Великою популярністю користується послуга пультова охорона офісів, це найефективніший спосіб захисту приміщень. В такому випадку сигналізація на об’єкті підключається до пульту охоронної фірми, куди надходить інформація про події. Після цього, диспетчер на пульті викликає групу швидкого реагування, яка прибуває на об’єкт за 4-8 хвилин. Така охорона складів і офісів дозволяє постійно тримати їх під контролем та підвищує рівень безпеки.

Головні переваги «Шериф», це:

 • Використання сучасних технологій і обладнання;
 • Злагоджена робота всіх систем дозволяє швидко реагувати на будь-якій ситуації;
 • Власний автопарк;
 • Гарантія матеріальної відповідальності, компенсація збитку, отриманого з вини фірми;
 • Доступні ціни та розстрочка;

З нами охорона магазинів і підприємств стане простою і надійною.

Охорона офісних приміщень від компанії «Шериф»

Кожен власник стурбований збереженням офісу в безпеці. Вартість охорони офісу в компанії «Шериф» починається від 449 гривень за місяць. У неї входить цілодобове спостереження за допомогою технічних засобів, виїзд оперативної групи по спрацьовуванню сигналізації або тривожної кнопки. Установка устаткування оплачується окремо, але є розстрочка.

Охоронні системи для офісу зазвичай включають в себе:

 • Системи контролю й керування доступом. Ця функція дозволяє обмежити вхід стороннім на територію офісу;
 • Система відеоспостереження, щоб стежити за дисципліною і поведінкою сторонніх вофісі;
 • Установка сигналізації в офіс з підключенням до пульту;
 • Розміщення тривожних кнопок по офісу і території. Вона дозволяє викликати групу швидкого реагування в разі небезпеки;

Поставити офіс на охорону – означає захистити бізнес від сторонніх, зловмисників, несумлінних працівників.

Пультова охорона магазину

Ще один об’єкт, який часто піддається нападам, це магазини поза торгових центрів. Такі торгові точки схильні до нападів не тільки грабіжників, але і вандалів, простих хуліганів. В цьому випадку потрібно ставити магазин під охорону хоча б на нічний час.

Ціна охорони магазину від компанії «Шериф» починається від 459 гривень за місяць. Окремо оплачується установка датчиків руху, детекторів розбитого скла і світла, сигналізації і тривожних кнопок. У вартість абонентської плати входить спостереження за магазином за допомогою технічних засобів. Також рекомендується встановити камери відеоспостереження на території торгової точки, щоб стежити за поведінкою покупців і діями співробітників.

Охоронна сигналізація для магазину підбирається індивідуально під ваші потреби та бюджет.

Охорона складів

Підвищеної безпеки також потребують склади та підприємства, які зазвичай розташовані в стороні від міста. Такі об’єкти часто піддаються нападам, а наймати фізичну охорону занадто дорого.

Вартість охорони складу починається від 459 гривень за місяць, в цю суму входить цілодобова охорона технічними засобами і виклик групи швидкого реагування. Додатково оплачується установка обладнання та фізична або нічна охорона.

Охорона складських приміщень зазвичай включає в себе установку датчиків руху, світла, удару, розбитого скла, додатково можна поставити датчики задимлення і води. Обов’язково вибрати сучасну сигналізацію з підключенням до інтернету, а також доповнити комплект обладнання відеоспостереженням по території. Фахівці компанії запропонують кращі рішення для кожного клієнта.

Розгорнути
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.