Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона квартир у Білій Церкві від компанії Шериф

Щоб захистити своє житло і майно від грабіжників, люди ставлять залізні двері, кодові замки, наймають бабусю-консьєржа та вставовлюють решітки на вікна або броньовані жалюзі.

На жаль, цього вже не достатньо. На сьогодні єдиний спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це встановлення сигналізації до квартир з підключенням її до пульту охорони!

Послуга “охорона квартир” одна з найпопулярніших не лише серед клієнтів, а й серед пропозицій охоронних агенції. Але в чому ж відмінність “Шериф”? Ми єдині маємо автономний від усього зовнього пульт, до якого підключені наші клієнти.

В нас власний сервер, де є уся необхідна інформація по об’єктах, руху пересування понад 100 екіпажів, високий рівень спеціалістів технічного обслуговування та менеджерів, що чергують 24/7 та миттєво реагують, контролюючи ситуацію з першої секунди отримання сигналу, в середньому, завдяки цьому, бійці прибувають на об’єкт від 4 до 7 хвилин. Не залежно від ситуації зовні, пульт має власні ресурси для забезпечення працездатності ще протягом декількох днів.

І, також, не забувайте про матеріальну відповідальність, що несе фірма задля збереження вашого майна. Знаючи це, та працюючи з “Шериф” Ви з впевненістю можете сказати: “Я у повній безпеці!”.

Детальніше
 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини: в кожному районі міста, постійно патрулюють групи швидкого реагування , дислокація розміщена таким чином щоб миттєво дістатися до необхідної локації.
 • Монтаж додаткового обладнання: монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення та інші послуги для досягнення максимальної безпеки.
 • Гарантійне та постгарантійне обслуговування: наші спеціалісти швидко і якісно вирішать питання, що виникнуть з несправністю обладнання чи інших важливих з охорони питань.
 • Договір матеріальної відповідальності: ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна у разі не виконання нами обіцяних послуг.
 • SMS-повідомлення власників квартири у разі спрацювання датчика: у разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення
 • Комплексний захист від проникнення: сертифіковане обладнання для охорони квартир дозволить охопити все приміщення.
icon
Пакет: Охорона квартири в Розстрочку
АКЦІЯ

Беріть розстрочку до 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Акція
Від 349 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Бездротова охорона квартири | AJAX + SHERIFF

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Обладнання 7599 грн
Абонплата 349 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Охорона квартири | AJAX користування + SHERIFF
АКЦІЯ

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Монтаж/налаштування 1499 грн
Абонплата 449 грн/місяць
Залишити заявку

Охорона квартир в Білій Церкві від компанії «Шериф»

Для організації безпеки квартир необхідно використовувати комплексний підхід. У цьому питанні не можна обмежитися заміною дверей і вікон (хоча ці методи теж можуть бути ефективними). Особливо потрібна сигналізація в квартиру тим, хто часто в роз’їздах. Ви можете попросити сусідів наглядати за житлом, але це дуже невелика гарантія безпеки.

Пультова охорона квартир в Білій Церкві – найпопулярніша послуга, так як вона забезпечує повноцінну безпеку житла. Пультова охорона має на увазі установку спеціально підібраного комплекту обладнання, монтаж сигналізації та підключення системи до пульту охоронної фірми.

В цьому випадку, при спрацьовуванні датчиків включається сигналізація, яка передає інформацію про подію на пульт. Далі диспетчер протягом 30 секунд викликає на об’єкт групи швидкого реагування. Група перебуває не пізніше, ніж через 4-7 хвилин після дзвінка.

Що входить в послуги охорони квартири

Ми рекомендуємо поставити квартиру на охорону в Білій Церкві всім, хто часто буває в від’їзди або живе в невдалому районі.

Послуга включає в себе:

 • Вибір і установку устаткування. Це датчики (руху, удару, світла), і сигналізація як головний пристрій;
 • Установка додаткового обладнання, такого як система відеоспостереження і пожежна сигналізація;
 • Цілодобова охорона об’єкту за допомогою технічних засобів;
 • Виїзд групи швидкого реагування при спрацюванні сигналізації або тривожної кнопки;
 • Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Фахівці завжди проводять ремонт і налаштування системи;
 • Договір матеріальної відповідальності. Компанія гарантує компенсацію, якщо група не прибула на місце в норматив і клієнт зазнав збитків. Сума компенсації може досягати 100 000 гривень;
 • СМС-повідомлення про спрацювання датчиків, яке приходить на телефон власника;

Охоронна сигналізація квартир в Білій Церкві вибирається з величезного асортименту пристроїв, тому фахівці знаходять для кожного оптимальний варіант.

Чому варто довірити ваше житло компанії «Шериф»

Агентство є одним з найбільших в Україні і готове запропонувати кращі сучасні рішення за доступною ціною. Охорона квартир в Білій Церкві – основний напрямок діяльності фахівців.

Головні переваги охоронного агентства «Шериф» наступні:

 • Особистий сучасний автопарк, завдяки чому оперативна група завжди вчасно прибуває наоб’єкт;
 • Особистий, автономний пульт охорони для клієнтів компанії«Шериф»;
 • Великий вибір послуг;
 • Комфортні ціни, можливість платити в розстрочку;
 • Найсучасніша і оновлена сигналізація для квартири в Білій Церкві;
 • Гарантія виплат у разі, якщо з вини компанії був принесений збиток;
 • Суворі нормативи: диспетчер повинен передати інформацію за 30 секунд, група повинна бути на місці протягом 7 хвилин. Це можливо завдяки злагодженій роботі.

Уже тисяч сімей зважилися встановити сигналізацію в квартирі в Білій Церкві,і число клієнтів постійно зростає. Компанія регулярно підвищує професіоналізм співробітників і переглядає технології, щоб пропонувати найновіші рішення для вашої безпеки.

Сигналізація в квартиру в Білій Церкві – ціни і гарантії «Шерифа»

Політика компанії зводиться до того, щоб надавати якісні послуги недорого. Ціна охорони квартир в Білій Церкві починається від 349 гривень за місяць. У вартість включено цілодобове спостереження і виїзд оперативної групи за викликом. Додатково сплачується установка обладнання, але на цю послугу можна оформити розстрочку на термін до 6 місяців. Ціна установки сигналізації в квартирі в Білій Церкві становить від 5699 гривень.

Компанія розуміє свою відповідальність, тому нагадує, що за будь-які збитки, що виник з нашої вини, ми компенсуємо суму до 100 000 гривень.

Розгорнути
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.