Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Пультова охорона будинку в Білій Церкві від компанії Шериф

Будь який заміський котедж, приватний будинок і навіть дача несуть у собі підвищену цікавість для любителів швидкої і незаконної наживи. Особливо це актуально для об’єктів, де господарі проживають сезонно або тільки у певні дні. Також на серйозну небезпеку наражаються люди похилого віку і пенсіонери, які навряд чи зможуть перешкодити зловмисникам.

Відсутність власників, огорожа за межами якої не видно, що відбувається на території будинку, віддаленість від сусідів або відсутність їх – це ласий шматок для грабіжників і чудова нагода не поспішати і максимально комфортно для них усунути класичні способи захисту у вигляді решіток, колючого дроту, собак, броньованих дверей і замків. Один з найбільш ефективних способів захисту приватного будинку і прибудинкової території – охоронна сигналізація з подальшим підключенням її до надійного пульта охоронної фірми.

Детальніше
 • Комплексний захист від проникнення: монтаж датчиків та обладнання встановлено таким чином щоб перекрити весь периметр
 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини: В кожному районі міста, постійно патрулюють групи швидкого реагування, дислокація розміщена таким чином, щоб миттєво прибути у необхідну точку
 • Монтаж додаткового обладнання: монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення для максимізації захисту.
 • Гарантійне та постгарантійне обслуговування: наші спеціалісти швидко і якісно вирішать різного плану питання, що виникнуть з обладнанням або з охоронною вашого об’єкта.
 • SMS-повідомлення власників будинку у разі спрацювання датчика: в разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення.
 • Договір матеріальної відповідальності: ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна у разі не виконання заявлених нами послуг у договорі.
icon
Пакет: Охорона будинку | AJAX користування + SHERIFF
АКЦІЯ

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Монтаж/налаштування 1499 грн
Абонплата 549 грн в місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Бездротова охорона будинку | SHERIFF + AJAX

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає цілодобову охорону приватного будинку технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Обладнання 7599 грн
Абонплата 449 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Охорона квартири в Розстрочку
АКЦІЯ

Беріть розстрочку на 4 місяця та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону будинку технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Акція Платіть без %
від 449 грн в місяць
Залишити заявку

Пультова охорона будинку у Білій Церкві від компанії Шериф

Потреба в безпеці – одна з ключових потреб людини. Економити на цьому не можна, слід вибрати якісні вікна та двері, щоб забезпечити максимальний захист будинку, повинна бути добре організована охорона дачі.

Самостійно досягти повної безпеки не вийде, навіть броньовані двері, високий паркан біля приватного будинку і сторожовий пес не зможуть захистити від грабіжників. Для забезпечення безпеки потрібен комплексний професійний підхід.

Охорона приватних будинків або дач в Білій Церкві – одна з ключових послуг компанії «Шериф». Такі об’єкти найчастіше піддаються пограбуванням, тому необхідно це запобігти.

Кращим способом стане пультова охорона заміського будинку.У цьому випадку на об’єкті встановлюється необхідне обладнання (датчики, сигналізація), і після спрацювання сигналу тревоги, інформація надходить на пульт охоронної фірми. Пультова охорона котеджів і будинків на припускає миттєвий виїзд групи швидкого реагування, норматив для її прибуття на об’єкт – 8 хвилин.

Організація охорони будинків, дач і котеджів від компанії «Шериф»

Особливий інтерес грабіжників та любителів наживи виникає по відношенню до будинків, в яких господарі живуть сезонно. В іншу пору року в дачному будинку, а часто навіть в селищі, немає людей, тому зловмисникам нічого не завадить усунути стандартні елементи безпеки. Але установка охоронної сигналізації в будинку допоможе запобігти проблемі.

Компанія «Шериф» пропонує:

 • Комплексний підхід: датчики і сигналізація для будинку будуть встановлені так, щоб закривати всю територію і площу кімнат;
 • Швидке прибуття екстреної групи. На зміні постійно знаходиться понад 100 груп по всій Україні;
 • Ідеально підібрана охоронна сигналізація длядачі;
 • Встановлення додаткового обладнання;
 • Гарантійне і післягарантійне обслуговування. Ваша охоронна сигналізація для котеджу завжди буде справна;

Також завжди підключається СМС-повідомлення в разі спрацювання датчика. Власник віддалено може стежити за роботою охоронної системи в будинку.

Які технології використовуються для охорони приватних будинків?

Оптимальний пакет обладнання для приватного будинку включає в себе:

 • Встановлення датчиків по площі будинку і периметру. Зазвичай ставлять датчики руху, удару, задимлення, води, розбитого скла і світла. Кількість датчиків можна коригувати;
 • Обов’язково потрібна сигналізація, вона спрацьовує в разі спроби проникнення на територію, або активації одного з датчиків;
 • Стане в нагоді пожежна сигналізація, це допоможе уникнути великих збитків від загоряння. Це необов’язковий, але важливий пристрій;
 • Система відеоспостереження допоможе тримати під контролем територію будинку і під’їзну дорогу;
 • Тривожні кнопки, розташовані по дому і території. Вони викликають групу швидкого реагування, при цьому сигналізація не відтворює звуку або світла;

У компанії «Шериф» використовується сучасна охоронна сигналізація для будинку, яка підключається до wi-fi і об’єднує в собі відразу всі пристрої. Зазвичай це система Ajax, яка є однією з найбільш інноваційних з представлених сьогодні на ринку.

Від чого залежить ціна охорони будинку?

Здати будинок під охорону в компанію «Шериф» може будь-яка людина, вартість залишається доступною. Є кілька варіантів пакетів послуг, ціна буде залежати від комплекту і кількості обладнання.

Ціни на охорону приватних будинків в Білій Церкві починаються від 449 гривень за місяць. У цю вартість входить цілодобове спостереження за будинком з використанням технічних засобів, а також виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги. Встановлення устаткування оплачується окремо, платіж одноразовий. В середньому, це 5699 гривень, але можливі різні варіанти. Також, компанія «Шериф» пропонує послуги в розстрочку, що робить охорону будинків в Білій Церкві ще більш доступною.

Розгорнути
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.