Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Пультова охорона в Білій Церкві від компанії Шериф

Пультова охорона в Білій Церкві від компанії “Шериф”

Агентство “Шериф” – це найкраща охоронна фірма в Білій Церкві.Тут великий вибір послуг, доступні ціни, комплексний підхід до роботи. Співробітники фірми постійно підвищують кваліфікацію, а досвідчені інженери тестують нові технології та обладнання.

Незважаючи на безліч пропозицій на ринку, кращий спосіб убезпечити свій будинок, офіс або будь-який інший об’єкт є пультова охорона.

Пультова охорона включає в себе встановлення на об’єкті датчиків і детекторів, підключення їх до головного пристрою сигналізації. При цьому сама сигналізація підключається до пульту, розташованому на базі охоронної фірми.

Надання охоронних послуг в такому випадку має на увазі виклик групи швидкого реагування на об’єкт, після спрацювання сигналу від тривожної кнопки або головного пристрою. На об’єкт група прибуває протягом 4-7 хвилин, охоронна компанія в Білій Церкві гарантує своєчасний приїзд фахівців.

Чому обирають “Шериф”

В Україні безліч охоронних фірм, але вже 30 000 сімей довірили свою безпеку компанії “Шериф”. Послуги охоронного агентства підходять не тільки приватним особам, але і корпораціям, для кожного клієнта знаходиться підходящий варіант.

Головні переваги роботи “Шериф”:

 • Злагоджена робота. Всі дії відточені, тому приїзд групи на об’єкт займає мінімум часу;
 • Власний автопарк;
 • Використання найсучасніших технологій для безпеки і захисту;
 • Вартість охорони залишається доступною, є послуга розстрочки;
 • В “Шериф” є власний пульт, до якого підключені тільки клієнти агентства. В Україні у охоронних фірм зазвичай один пульт на кілька точок;
 • Є гарантійне і післягарантійне обслуговування;
 • Повна матеріальна відповідальність. Якщо група швидкого реагування не вклалася в норматив і з вини фахівців клієнт зазнав збитків, компанія відшкодовує до 100 000 гривень;

Служба охорони в Білій Церкві відповідально ставиться до виконання своїх обов’язків. Забезпечимо пультової охорону будинків, квартир, офісів, магазинів, складів, підприємств і будь-яких інших об’єктів.

Скільки коштує пультова охорона від “Шериф”

Ціни на охоронні послуги залишаються доступними, щоб їх могли собі дозволити всі жителі України.

 • Вартість охорони офісів починається від 449 гривень за місяць. Устаткування можна встановити окремо за 5699 гривень;
 • Ціна охорони квартири стартує від 349 гривень за місяць. У суму входить цілодобова охорона технічними засобами і виїзд оперативної групи по сигналу;
 • Ціни на пультової охорону будинку починаються від 449 гривень в місяць. За обладнання окрема одноразова оплата, сума залежить від обраної техніки і її кількості;
 • Охорона магазину або складу також обійдеться в суму від 449 гривень;
 • За безпеку ресторану або торгового центру доведеться викласти мінімум 649 гривень за місяць;

Будь-яку послугу можна оплатити в розстрочку, що робить умови ще більш вигідними. Переплати відсутні.

Пультова охорона об’єктів підходить для будь-якого приміщення, це найефективніший спосіб захисту об’єктів від всіх видів проблем.

Установка пультової охоронної сигналізації в Білій Церкві

Відразу після вибору обладнання і консультації фахівців, виконується монтаж охоронної сигналізації.Установка проводиться швидко, професіонали не зашкодять ремонт і зроблять все максимально акуратно.

У роботі “Шериф” використовує в основному сучасні охоронні системи, які знайшли поширення по всій країні. Йдеться про технологію Аякс, яка є однією з кращих систем для забезпечення безпеки.

Така сигналізація дозволяє вирішити відразу кілька проблем з безпекою, вона відлякує злодіїв, запобіжить пожежа і затоплення, контролює роботу всіх приладів і транслює сигнал з камер відеоспостереження на будь-який пристрій.

Аякс є універсальною системою захисту, в її складі вже є необхідні датчики і інші елементи для повноцінної охорони об’єктів.

Інженери компанії “Шериф” постійно досліджують ринок в пошуках більш сучасних технологій і обладнання. Це дозволяє стабільно підвищувати якість послуг.

Розгорнути
icon

Оберіть тип об’єкту для охорони

Охорона квартир у Білій Церкві

Щоб забезпечити своєму житлу повну безпеку, слід вибрати надійні двері, хороший замок і хороші вікна. Але оптимальний варіант – це пультова охорона квартир.

Пультова охорона будинку в Білій Церкві

Пультова охорона заміського будинку передбачає установку сигналізації і систем безпеки, таких як датчики руху, удару, світла і витоку води, і підключення цих систем до пульта, розташованого на території охоронної компанії

Охорона офісів та інших об’єктів у Білій Церкві

Пультова охорона офісів – послуга, яка передбачає установку системи контролю доступу, провідної чи бездротової сигналізації і датчиків, і підключення системи безпеки до пульта охоронної компанії

Вас зацікавила охорона від компанії “Шериф”?
Заказать
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.