(044) 500 1 911
(067) 218 0 911
(093) 091 0 911
(050) 413 0 911

В Україні зріс попит на детективні послуги

У сучасних реаліях нестабільної економічної ситуації і жорсткої конкуренції зростає попит на послуги приватних детективів і детективних агентств. Перед тим як здійснити операцію із майбутніми партнерами, бізнесмени наполягають на укоріненні детективів до контрагентів і перевірці останніх на благонадійність. Такі заходи необхідні щоб перестрахуватися, зібрати якомога більше інформації і мати можливість для маневрів.

Багатьом керівникам доводиться звертатися до приватних детективних агентств, оскільки дуже часто штатним фахівцям з безпеки не вистачає інформації та доступу до баз даних, які є у детективних агентств. До того ж, як правило, керівники відділів безпеки є колишніми співробітниками правоохоронних органів і звикли вирішувати питання підняттям слухавки.

Технології розвиваються і з’являються більш ефективні підходи в конкурентній розвідці. Останнім часом зросла кількість звернень від представників бізнесу.

«Постійно перевіряють контрагентів на благонадійність – відкидають фіктивні компанії, з боргами, з проблемними засновниками, перевіряють на предмет кумівства, ігор на тендерах і т.п.», – розповідає експерт з детективних послуг.

Згодні з ним і його колеги, які відзначають, що такі послуги цікаві як малому, так і великому бізнесу. Але для великого бізнеса цікавіше повна перевірка контрагентів з укоріненням. Але самі ж компанії відмовляються від такої послуги через дорожнечу і тривале виконання.

 

«Найбільший відсоток звернень йде від постійних клієнтів з якими співпрацюємо тривалий час. Але є і нові, від тих, хто постраждав від будь-яких дій ззовні або всередині компанії – це стосується перш за все українських компаній. А ось закордонні компанії, як правило, не працюють із іноземними партнерами поки їх не перевірять. Перевіряють навіть топ-менеджерів», – розповідає експерт.

 

Вся інформація знаходиться у відкритих джерелах, однак, щоб зібрати її та проаналізувати необхідна певна кваліфікація. Дуже часто детективам доводиться працювати на місці і використовувати методи розшукової діяльності. Як правило, така інформація необхідна замовникам на вчора, тому збирати її необхідно оперативно, в максимально стислий термін.

 

«Звернення та географія дуже різноманітні – від дрібних торговців канцелярських товарів до директорів великих холдингів і компаній зі світовим ім’ям. Правда їх проблеми та завдання трохи відрізняються. Але це не означає, що підприємець ставить завдання простіше, ніж власник холдингу, все залежить від ситуації », – зазначив експерт.

 

Прорахунок вартості послуг детективів проводиться індивідуально і не змінюється залежно від курсу валют або інфляції. Ціна на такі послуги стартує від $ 1 тис. і залежить від масштабу, терміновості і кількості заходів, які необхідно провести.

Детективні послуги

Дивітся також:

Tags
"Шериф" забезпечує безпеку на змаганнях з велоспорту Race Horizon Park 2015 Акт технічної укріпленості Охорона масових заходів Охорона масових заходів акція Охорона мафів і магазинів акція Охорона кафе і ресторанів акція Охорона територій великої протяжності акція Охоронна сигналізація Пультова охорона Пультова охорона і групи мобільного реагування Системи контролю і керування доступом Системи відео спостереження Системи відеоспостереження акція Технічні системи безпеки Тривожна сигналізація акція Установка охоронної сигналізації в квартирі мтк дети Фізична охорона кличко п'яний переможці призи проверка акцыя банківська карта безпека вкрали вартість охоронних послуг експрес охорона акція змагання захищати напад нагородження охорона охорона квартир охорона квартири акція охорона авто укр охорона будинку акція охорона офісів та складів акція охороняти самозахист стрільби травневі тревожная кнопка фізична охорона акція
Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua