(044) 500 1 911
(067) 218 0 911
(093) 091 0 911
(050) 413 0 911

Шериф – це матеріальна гарантія Вашої безпеки!

Київ – класичний мегаполіс, де затори на дорогах, звичайне явище. З цією проблемою стикаються усі охоронні компанії, проте ми відкрито попереджуємо наших клієнтів, про нашу матеріальну відповідальність перед вами.

Якщо відбулась крадіжка та екіпаж не встигає прибути до 8 хв – виплачуємо компенсацію від 5 – до 100 тис. грн. При цьому ми не вимагаємо жодних документів права власності на майно, як це роблять страхові компанії. Всі виплати гарантовані, адже здійснюються із власного страхового фонду, який щоденно поповнюється. На сьогоднішній день, на рахунку нашого фонду понад 3 млн. гривень.

Розмір виплат залежить не від збитку, а від рівня захисту квартири. Якщо в об’єкті укріплені двері та вікна, сейф з хімічною пасткою прикручений до підлоги та стоять датчики руху, компанія поверне 100 тисяч гривень. Якщо слабкі дерев’яні двері та відсутність технічного укріплення – тільки 5 тисяч.

Ми надаємо нашим клієнтам консультації з безпеки, а також, складаємо акт технічного укріплення з рекомендаціями.

Все заради того, щоб спільними зусиллями вберегти майно клієнта.

Ознайомитись з послугами «Шериф» можна за посиланням: https://sheriff.com.ua/uk/services/

шериф отзывы, охорона квартири, шериф

Дивітся також:

Tags
"Шериф" забезпечує безпеку на змаганнях з велоспорту Race Horizon Park 2015 Акт технічної укріпленості Охорона масових заходів Охорона масових заходів акція Охорона мафів і магазинів акція Охорона кафе і ресторанів акція Охорона територій великої протяжності акція Охоронна сигналізація Пультова охорона Пультова охорона і групи мобільного реагування Системи контролю і керування доступом Системи відео спостереження Системи відеоспостереження акція Технічні системи безпеки Тривожна сигналізація акція Установка охоронної сигналізації в квартирі мтк дети Фізична охорона кличко п'яний переможці призи проверка акцыя банківська карта безпека вкрали вартість охоронних послуг експрес охорона акція змагання захищати напад нагородження охорона охорона квартир охорона квартири акція охорона авто укр охорона будинку акція охорона офісів та складів акція охороняти самозахист стрільби травневі тревожная кнопка фізична охорона акція
Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua