(044) 500 1 911
(067) 218 0 911
(093) 091 0 911
(050) 413 0 911

Шериф продовжує допомагати Нацполіції затримувати грабіжників

Сьогодні о 3:41 ранку спрацював тривожний сигнал одного з об’єктів. Група швидкого реагування прибула за 7 хвилин до місця спрацювання сигналізації і затримала злочинця.

У ході огляду місяця злочину було виявлено, що метою крадія був ломбард, що мав спільну з охоронюваним об’єктом стіну. Усередину приміщення проник грабіжник, вирізавши в боковій стіні МАФу отвір. Розібравши зовнішню стінку, аналогічно було вчинено і з внутрішньою. Проте, під час проникнення спрацював комбінований датчик об’єму (руху) та розбиття вікон, що і стало причиною спрацювання сигналізації.

Як виявилося, затриманий має кримінальне минуле і неодноразово засуджувався за розбої, грабежі та крадіжки. Зловмисника було передано Нацполіції.

Радимо власникам МАФів потурбуватися завчасно про безпеку своїх приміщень.

S1820040

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)

Loading...

Дивітся також:

Tags
"Шериф" забезпечує безпеку на змаганнях з велоспорту Race Horizon Park 2015 Акт технічної укріпленості Охорона масових заходів Охорона масових заходів акція Охорона мафів і магазинів акція Охорона кафе і ресторанів акція Охорона територій великої протяжності акція Охоронна сигналізація Пультова охорона Пультова охорона і групи мобільного реагування Системи контролю і керування доступом Системи відео спостереження Системи відеоспостереження акція Технічні системи безпеки Тривожна сигналізація акція Установка охоронної сигналізації в квартирі мтк дети Фізична охорона кличко п'яний переможці призи проверка акцыя банківська карта безпека вкрали вартість охоронних послуг експрес охорона акція змагання захищати напад нагородження охорона охорона квартир охорона квартири акція охорона авто укр охорона будинку акція охорона офісів та складів акція охороняти самозахист стрільби травневі тревожная кнопка фізична охорона акція
Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua