Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Збірна Києва стала кращою на Кубку України з панкратіону

14-17 травня в м. Бровари в легкоатлетичному манежі проходив фінал Кубка України з панкратіону. За підсумками змагань збірна команда Києва, у складі якої виступають троє представників Холдингу охоронних підприємств «Шериф», зайняла перше командне місце.

Для збірної команди Києва цьогорічний Кубок України став успішним: з результатами в 22 золоті, 11 срібних і 9 бронзових медалей столичні спортсмени вийшли в лідери національного масштабу. Вічні суперники – хлопці з Чернівців та Сум не без бою поступилися лаврами київським товаришам. У чернівецької команди – друге загальнокомандне місце, сумчани замикають трійку лідерів.

Хороший результат нашій команді дався непросто, – розповідає старший тренер збірної Києва з панкратіону Алексан Мхітарян. – Фінал Кубка України був відбірковим етапом на Чемпіонат Європи, який пройде в кінці червня в Бухаресті. Зараз формується рейтинг спортсменів, які виступатимуть у складі збірної України. Говорити про кількість спортсменів з київської збірної поки не можу, але вони точно там будуть.

Холдинг охоронних підприємств «Шериф» на змаганнях представляли троє спортсменів: брати Корчак – Ростислав та Віталій, і Олександр Пацалюк. Всі троє виступили на Кубку гідно. Обидва брати (кожен у своїй ваговій категорії) боролися за 3-е місце. Ростислав (84 кг) виступав у розділі традішн і програв бій представнику своєї збірної, поступившись всього лише парою балів.

Віталій Корчак (92 кг) також представляв розділ традішн і боровся за вихід у фінал всеукраїнських змагань з сильним і досвідченим суперником – чемпіоном світу з панкратіону Юрієм Чижевським з м. Чернівці. На жаль, шерифівець програв зустріч по балам, але зробив це дуже гідно, вважає тренер. «Віталя домінував над суперником в ударній техніці, але в боротьбі виявився слабкішим і пропустив три серйозні кидки», – розповів А. Мхитарян.

Відмінно боровся Олександр Пацалюк (+100 кг). Він представляв розділи традішн і грепплінг-гі, в яких зайняв друге і третє місце відповідно. Загалом участь у змаганнях взяли понад 600 спортсменів з 15 областей країни.