(044) 500 1 911
(067) 218 0 911
(093) 091 0 911
(050) 413 0 911

Понад 10 000 сімей довірили свою безпеку Шериф!

Право кожного жителя – захищати своє життя, в незалежності від місця розташування і умов, а наше головне завдання – оперативно забезпечити цей захист.

Протягом 14 років, ми розвиваємось, нарощуємо технічну та матеріальну базу. Зі звичайного маленького «офісу» в шкільній радіорубці, декількох охоронців і декількох клієнтів, ми виросли до тисячі охоронців та понад 10 000 тисяч клієнтів. У нашому автопарку вже не лише автомобілі, а й мотоцикли, для екстреного реагування.

Коли ми здобули перемогу в Українській народній премії в номінації приватної охорони другий рік поспіль, ми усвідомили, що нашу роботу цінують, а як ми можемо підвести українців, які нам довіряють?
І за все це весь колектив ХОП «Шериф» хоче виразити подяку нашим клієнтам. Наша місія залишається незмінною: «захищати та охороняти», щоб кожен клієнт був впевнений у своїй безпеці!
Дякуємо, що ви з нами!

Ознайомитись з послугами «Шериф» можна за посиланням: https://sheriff.com.ua/uk/services/

Охрана квартир киев, Шериф

Дивітся також:

Tags
"Шериф" забезпечує безпеку на змаганнях з велоспорту Race Horizon Park 2015 Акт технічної укріпленості Охорона масових заходів Охорона масових заходів акція Охорона мафів і магазинів акція Охорона кафе і ресторанів акція Охорона територій великої протяжності акція Охоронна сигналізація Пультова охорона Пультова охорона і групи мобільного реагування Системи контролю і керування доступом Системи відео спостереження Системи відеоспостереження акція Технічні системи безпеки Тривожна сигналізація акція Установка охоронної сигналізації в квартирі мтк дети Фізична охорона кличко п'яний переможці призи проверка акцыя банківська карта безпека вкрали вартість охоронних послуг експрес охорона акція змагання захищати напад нагородження охорона охорона квартир охорона квартири акція охорона авто укр охорона будинку акція охорона офісів та складів акція охороняти самозахист стрільби травневі тревожная кнопка фізична охорона акція
Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua