(044) 500 1 911
(067) 218 0 911
(093) 091 0 911
(050) 413 0 911

Хто ми? Вся правда про охоронний холдинг «Шериф»

Коли мова йде про вашу безпеку – не варто вестися на рекламу, подивіться на факти, вивчіть всі складові. Ми розповімо про себе, все, чим ми дихаємо і як влаштований наш бізнес. А ви вже зробите висновок чи варто нам довіряти? Домовилися? Тоді давайте знайомитися!

Історія «Шериф» почалася 14 років тому зі звичайного маленького «офісу» в шкільній радіорубці, кількох охоронців і кількох клієнтів. У сегменті пультової охорони ми всього п’ять років і на сьогоднішній день ми захищаємо більш 10000 сімей і компаній, в нашому автопарку вже не тільки автомобілі, але і мотоцикли.

Ви запитаєте, за 14 років – це ж не багато зроблено, можна було б і кращих результатів досягти, з урахуванням зростання інновацій і технологій. І будете абсолютно праві, інновації та технології не стоять на одному місці і на ринку приватної охорони, тому ми ретельно стежимо за технологічним розвитком і впроваджуємо його на практиці.

Але в чому відмінність, на охоронному ринку ми були першими, хто впровадив CRM систему для роботи з клієнтами та автоматизації роботи співробітників. При різкому зростанні клієнтів, а він у нас росте в двократному розмірі з року в рік, важливо все так же чути кожного і прислухатися до побажань.

Для того, щоб убезпечити клієнта 24/7, ми продовжуємо покращувати і запускати нові послуги на ринку. Автобезпека, послуга експрес охорони, мобільна тривожна кнопка – все це допомагає запобігти нападам, захистити майно, а іноді і життя. Більш того, для нас важливо зробити право в безпеці доступним кожному.

До речі, а пам’ятаєте наші ролики «Шериф попереджав? Попереджав! »? Якщо ні, тоді подивитися можна за посиланням. Насправді ми хотіли відучити злодія красти, показавши наслідки, а вийшло, що виступили як приклад.

Знаєте, такі заходи, як форум YES, Olerom.forum1, Z-Games, NovaPoshta HalfMaraton, WizzAir City Marathon, New Car Fest? А знаєте, що їх об’єднує? Не тільки тисячі гостей, як з України, так і з усього світу, а й наша охорона. Ми захищаємо і охороняємо всі ключові події країни.

Для нас дуже важливий здоровий спосіб життя, адже у здоровому тілі – не тільки здоровий дух, а ще багато приємних бонусів. У зв’язку з цим, ми запустили соціальну акцію #біжущобстатикраще.

Співробітники ШЕРИФА регулярно беруть участь в різних змаганнях в т.ч. і бігових. Коли команду об’єднує спільна мета, вона стає сильнішою, спорт допомагає згуртуватися і стати одним цілим. У нас є правило – «прагнути до кращого і бути кращою версією себе». Ми докладаємо максимум зусиль щоб будувати компанію, звернувшись до якої клієнт буде почувати себе в безпеці. Для нас також важливо показати, що охорона – більше не привілей, і не стереотипи з 90х, це базова потреба, яка тепер доступна кожному.

Якщо у вас ще залишаються питання – пишіть нам, приходьте – ми завжди відкриті!

 

Шериф охрана

 

Дивітся також:

Tags
"Шериф" забезпечує безпеку на змаганнях з велоспорту Race Horizon Park 2015 Акт технічної укріпленості Охорона масових заходів Охорона масових заходів акція Охорона мафів і магазинів акція Охорона кафе і ресторанів акція Охорона територій великої протяжності акція Охоронна сигналізація Пультова охорона Пультова охорона і групи мобільного реагування Системи контролю і керування доступом Системи відео спостереження Системи відеоспостереження акція Технічні системи безпеки Тривожна сигналізація акція Установка охоронної сигналізації в квартирі мтк дети Фізична охорона кличко п'яний переможці призи проверка акцыя банківська карта безпека вкрали вартість охоронних послуг експрес охорона акція змагання захищати напад нагородження охорона охорона квартир охорона квартири акція охорона авто укр охорона будинку акція охорона офісів та складів акція охороняти самозахист стрільби травневі тревожная кнопка фізична охорона акція
Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua