Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Навіщо потрібен акт обстеження технічного укріплення об’єкта (Частина 3)

Як найкраще організувати охорону об’єкта

Далі фахівці охоронної компанії беруться за аналіз всіляких ризикових ситуацій на об’єкті. Розглянемо найбільш поширені з них.

1. Уявімо собі звичайний робочий день. Охоронець знаходиться на вході в будівлю, здійснюючи контрольно-пропускний режим. Вхід в будівлю – це всього лише одна точка, а є ще прилегла територія поза приміщенням та поверхи будинку. Встежити за цими зонами одному охоронцю не під силу, тим більше що в нічний час йому заборонено залишати будівлю.

Рекомендація: у такій ситуації не обійтися без установки системи відеоспостереження. За допомогою відеомоніторингу охоронець контролюватиме ситуацію по всьому периметру території, а завдяки збереженим записам упевнитися – чи нічого не проґавив.

2. Трапилася позаштатна ситуація. Вони бувають різні, але суть в тому, що охоронець на об’єкті знаходиться один. У денний час одному охоронцю буде дуже складно локалізувати НП, а в нічний час – вже тим більше, оскільки при спробах зовнішнього проникнення він не має права залишати приміщення і залишати без нагляду ключі. Виклик міліції або підмоги у оперативного чергового диспетчерського центру «Шериф» часом забирає надто багато часу. А щоб затримати злочинця і локалізувати НП діяти потрібно дуже швидко.

Рекомендація: обладнати місце охоронця тривожною кнопкою, при використанні якої час прибуття групи мобільного реагування становить від 3 до 10 хвилин.

3. Робота в нічний час вимагає підвищеної уваги. Але як бути, якщо вночі територія автостоянки і внутрішнього двору недостатньо висвітлена? Камери відеоспостереження не дають 100% чіткої картинки, так що охоронцю буде складно вчасно зреагувати на переміщення сторонніх в підконтрольній зоні.

Рекомендація: для того, щоб завжди була можливість моментально зреагувати вночі на появу сторонніх осіб на території, що охороняється, необхідно встановити лампи з датчиками руху. А якщо поблизу немає житлових будинків, добре ще й додатково встановити ревуни. Коли на територію зайде сторонній, спрацює датчик і включиться лампа. Це повинно налякати порушника і дати сигнал охоронцю.

4. Як бути, якщо вікна першого і другого поверху металопластикові і не мають внутрішніх решіток? Зовнішні решітки зменшують загрозу лише частково. З’являється ризик того, що через вікна в приміщення можуть проникнути правопорушники, для того щоб вкрасти цінні речі, зіпсувати майно та документи або навіть вчинити диверсію.

Рекомендація: Найбільш ефективним вирішенням цієї проблеми стане обладнання таких незахищених приміщень охоронною сигналізацією з виведенням на пульт централізованого спостереження. Як тільки порушник спробує проникнути в будівлю через вікна, спрацюють датчики і диспетчер отримає сигнал «тривога». Він відразу ж зв’язується з охоронцем і на місце події додатково виїжджає Група мобільного реагування.

5. У денний час пересування відвідувачів в будівлі не обмежена. Фіксуються неприємні випадки за участю торгових агентів, психічно хворих і неадекватних людей, які безперешкодно заходять в будь-який кабінет. Не виключені також диверсії і комерційна розвідка з боку «простих» відвідувачів.

Рекомендація: окрім установки системи контролю доступу на поверхах, важливо прийняти відповідний порядок візитів. Співробітник, до якого прийшов відвідувач, зобов’язаний зустріти людину (про що охоронець робить відмітку в журналі відвідувачів). Коли зустріч закінчена, співробітник проводжає візитера до виходу (охоронець знову фіксує цей факт).

6. Красивий фасад будівлі, що не оточена парканом, часто привертає увагу «народних майстрів» графіті і звичайних порушників. Не бачачи перешкод, вандали або спотворюють зовнішній вигляд будівлі, або псують майно, швиденько збігаючи з місця злочину. Оскільки на фасаді немає заборонних знаків і забору теж немає, будь-який підхід до будівлі охоронець не може розцінити як порушення громадського порядку і може викликати групу мобільного реагування лише, коли порушник прийметься за вчинення протиправних дій.

Рекомендація: якщо це можливо, встановити по периметру паркан з калиткою і домофоном. У вихідні та святкові дні вона буде замикатися. У разі, коли через паркан на територію об’єкта проникнуть сторонні, охоронцю не потрібно буде чекати початку правопорушення. Скориставшись тривожною кнопкою, він викличе Групу мобільного реагування та приборкає запал порушників.

Відзначимо, що описаний у статті приклад – лише спроба поверхнево окреслити горизонти: цей приклад не містить вичерпного переліку питань і не розкриває 100% можливих ситуацій. Замовник охоронних послуг повинен розуміти, що кожен об’єкт по-своєму унікальний, тому вимагає від професіоналів охорони досконального вивчення та аналізу. І яким буде рівень його охорони, залежить не тільки від охоронної компанії. Лише при взаємодії і взаєморозуміння двох сторін – замовника охоронних послуг та охоронної фірми – буде досягнутий високий рівень охорони об’єкта.

Як вибрати для себе надійного партнера з безпеки, на які критерії у виборі охоронного підприємства слід звернути особливу увагу, що з себе представляють справжні охоронні компанії Києва, читайте в статті «Золоті правила вибору охоронної фірми». У першій частині ми виклали покрокову інструкцію з правильного і раціонального вибору, а в другій – ми розповідаємо про те, як насправді формується ціна на охоронні послуги, і чому краще вибирати компанію, яка готова надати замовнику повний комплекс охоронних послуг.

Більше інформації про акт технічної укріпленості  об’єкта можна отримати в інших частинах статті:

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon