Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Навіщо потрібен акт обстеження технічного укріплення об’єкта (Частина 1)

Як і в будь-який інший сфері діяльності, в охоронній справі є свої правила і методи роботи, які є базисом для надання якісних і надійних послуг. Приміром, для того, щоб пошити гарний костюм, швачці необхідно дізнатися про особливості фігури людини. Лише знявши потрібні мірки, майстер приступає до пошиття виробу. Не оглянувши пацієнта і не провівши діагностику, лікар не поставить хворому правильний діагноз. Так і охоронній фірмі, перш ніж приступити до виконання обов’язків з охорони об’єкта, потрібно якомога більше дізнатися про нього.

Початок роботи: обстежуємо об’єкт, даємо рекомендації

В процесі «знайомства» з об’єктом, без перебільшення, велику роль відіграє якраз відкритість і готовність до діалогу самого замовника. Однак на початку співпраці з охоронною компанією не всі замовники розуміють суть такого ретельного підходу до надання послуги, мовляв, «розберемося по ходу справи» або «ну ви ж професіонали, так займайтеся самі». Нерозуміння специфіки роботи охоронного підприємства на першому ж етапі може нівелювати усі потуги фахівців організувати якісну охорону об’єкта, стверджує генеральний директор Холдингу охоронних підприємств «Шериф» Дмитро Стрижов.

«Для організації охорони на об’єкті буде не достатньо того, що замовник просто подивиться в прайс і вибере для себе прийнятну цінову пропозицію з фізичної охорони. У професійному охоронному агентстві співпраця з новим замовником починається з іншого, важливого і принципового моменту – вивчення специфіки об’єкта і розуміння задач, які стоятимуть перед охороною. На цьому етапі замовник дізнається дуже багато нового про стан свого об’єкта і того, що могло б трапитися, якщо б він не звернувся за допомогою до охоронної компанії. Розкласти все по поличках, проаналізувати всі ризики і уразливості, дати повний набір рекомендацій – все це мовою фахівців називається складанням акта обстеження технічного укріплення об’єкта. Тільки обстеживши об’єкт і отримавши всю необхідну інформацію від замовника, включаючи і побажання стосовно рівня матеріальної відповідальності, ми можемо назвати остаточну вартість охоронних послуг», – розповідає керівник охоронної компанії «Шериф».

Важливим моментом в процесі обстеження об’єкта стане вивчення ключових питань, які стосуються передбачуваного контрольно-пропускного режиму, порядку прийому/передачі об’єкта під охорону з охорони, порядку внесення/виносу товарно-матеріальних цінностей. Замовник повинен повністю володіти цією інформацією, інакше будь-який, на перший погляд, несуттєвий або прихований нюанс може в підсумку вплинути на створену систему безпеки.

Акт обстеження технічного укріплення об’єкта буде свого роду «лікарським» висновком, в якому фахівці охоронної компанії дадуть свої рекомендації з мінімізації ризиків, попередження крадіжок і псування майна, проникнень на об’єкт, порушень встановленого порядку на об’єкті, що охороняється.

«Акт технічної укріпленості і рекомендації дозволяють визначити оптимальну кількість ресурсів, необхідних для якісної охорони об’єкта. Мова йде як про кількість постів фізичної охорони, так і про установку або доопрацювання системи охоронної, тривожної, пожежної сигналізації. Акт технічної укріпленості дасть відповідь на питання, а чи потрібні на об’єкті система відеоспостереження та контролю доступу, яким чином нам краще буде організувати режими патрулювання об’єкта і систему контролю несення служби. Крім того, на основі акта ТУ складається інструкція охоронця на об’єкті – що і як він повинен робити в різних штатних і позаштатних ситуаціях» – пояснює Дмитро Стрижов.

Більше інформації про акт технічної укріпленості  об’єкта можна отримати в інших частинах статті:

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon