Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

10 ознак того, що зловмисники зацікавилися вашою оселею

Щоденно в Києві під приціл домушників попадають сотні квартир. Тому ми зібрали 10 ознак, за якими можна перевірити, чи не опинилася під загрозою ваша оселя?

1. У двері подзвонили, але за ними нікого. Часто так можуть пустувати діти, але, якщо це повторюється неодноразово, варто бути уважнішими. Таким чином злодії перевіряють, є хтось вдома чи ні.

2. Періодично вам дзвонять на телефон і, не чекаючи відповіді, кидають трубку. Або з’ясовують, куди вони додзвонилися, хто проживає за цією адресою. Варто звернути особливу увагу, якщо почастішали дзвінки з комунальних або інших служб (ЖЕК, Водоканал, Міськгаз) із проханням повідомити, коли господарі бувають вдома під приводом проведення певних робіт.

3. Ваші діти говорять, що їх розпитували про квартиру, хто в ній живе, про батьків і їх роботу.

4. Несподівано перестав працювати дверний замок або не вставляється ключ. Це може свідчити про те, що його намагалися зламати.

5. Якщо біля дверей виявляються сторонні предмети або заліплене вічко. Це може бути сірник, паличка або інша дрібниця. Їх залишають між дверною коробкою і дверима, і коли ви відкриваєте двері – цей предмет падає біля них. Таким чином злодій бачить, що ви були вдома й може фіксувати переміщення господарів.

6. Повістка з проханням з’явитися в якусь організацію в певний час. Обов’язково заздалегідь зателефонуйте в цю організацію та переконайтеся в тому, що саме вони залишили подібну записку.

7. Якщо в під’їзді або біля будинку часто зустрічається незнайомець. Якщо хтось викликав підозру, не зайвим буде уточнити у людини, до кого вона прийшла і з якою метою. Прояв пильності може відлякати злодія.

8. Часті візити співробітників різних організацій, компаній із питаннями або опитуваннями. Особливу підозру повинні викликати питання про час вашої присутності дома, про графік вашої роботи тощо.

9. Ваші двері та замок хтось уважно оглядає. Це досить явна ознака недобросовісних людей. Проявіть пильність, дізнайтеся, що потрібно сторонній людині біля вашої квартири. Скажіть, що зателефонуєте в поліцію.

10. Із під’їзду виносять речі. З одного боку, це може бути пов’язано з переїздом сусідів, але не виключено, що це роблять зловмисники. Уточніть, з якої квартири речі. Пошукайте господаря та переконайтеся в правомірності того, що відбувається. Прояв недбалості в таких випадках може призвести до того, що ваше житло буде наступним.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon