(044) 500 1 911
(067) 218 0 911
(093) 091 0 911
(050) 413 0 911

«Охорона — не розкіш, а засіб виживання…»

Не є секретом, що власники малого та середнього бізнесу у своїх справах звикли повністю покладатися на свої сили. А більше, власне, немає на кого… Однак розраховувати на себе в бізнесі і в безпеці — це не одне й те саме. Одна справа, коли підприємець сам є ковалем свого успіху. І зовсім інакше справи йдуть тоді, коли досягнення підприємця починають цікавити нечистих на руку людей. Як показує багаторічний досвід роботи холдингу охоронних підприємств «ШЕРИФ», у подібних випадках спроби бізнесменів самостійно забезпечити свою безпеку або, скажімо, «вирішити питання» ніколи не закінчуються на їхню користь.

Тому рано чи пізно малий і середній бізнес починає пошуки оператора послуг фізичної та пультової охорони. Холдинг охоронних підприємств «ШЕРИФ» настійно рекомендує представникам малого та середнього бізнесу замислитися про захист своїх інтересів заздалегідь, поки не вдарив грім. До найважливіших критеріїв вибору оператора безпеки та пультової охорони належать:

  • досвід в галузі (кількість років на ринку охоронних послуг);
  • розмір оператора (обсяг можливих послуг і клієнтура)
  • співвідношення вартості послуг до можливих втрат;
  • наявність матеріальної відповідальності оператора, належним чином прописаної в договорі.

Невеликі охоронні компанії напевно запропонують вам низьку вартість, але навряд чи ризикнуть брати на себе матеріальну відповідальність у достатньому обсязі. Звернувшись до охоронного холдингу «ШЕРИФ» за послугами фізичної та пультової охорони, ви отримаєте матеріальну відповідальність, кваліфіковані послуги від лідера галузі, прийнятну вартість послуг і гарантію сумлінної служби. Але головне — впевненість у тому, що у важку хвилину поряд з вами обов’язково буде «ШЕРИФ», який допоможе вам уникнути серйозних проблем.

Тижневик «Фокус» №37 (249) 16 вересня 2011 року

Смотрите так же:

Метки
Wizz Air Kyiv City Marathon Акт технической укреплённости Охрана массовых мероприятий Охрана массовых мероприятий акция Охрана дома акции Охрана кафе и ресторанов акция Охрана квартир акции Охрана территорий большой протяженности акция Охранная сигнализация Пасха Пожарная сигнализация Пультовая охрана и группы мобильного реагирования Золотой диплом Инкассация и сопровождение грузов Системы контроля и управления доступом Системы видео наблюдения Системы видеонаблюдения акция Технические системы безопасности Тревожная сигнализация акция марафон мтк діти Физическая охрана Физическая охрана @uk детектив акция Холдинг охранных предприятий «Шериф» Шериф пультовая охрана акция акція шериф антирейдер безопасность охрана охрана мафов и магазинов акция охрана дома охрана квартир охрана квартир в Киеве охрана квартиры охрана авто охрана офисов и складов акция рейтинг угон автомобиля услуги охранной сигнализации дома или квартиры стоимость услуг охраны физическая охрана акция экспресс охрана акция
Пультовая охрана
Группа быстрого реагирования
Профессионалы
Наш адрес:
г. Киев, ул. Сосницкая,1/44
office@sheriff.com.ua