Новости

2022.11.29
корисні поради для діючих клієнтів

Як запобігти квартирному крадіжці

Генеральний директор Холдингу охоронних підприємств «Шериф» Дмитро Стрижов – про п'ять головних порад тим, хто хоче запобігти візиту злодія у власне житло.

Влітку у великих містах – пік квартирних крадіжок. У 2014 році картина посилюється нестабільною економічною ситуацією та подіями на сході країни. За статистикою правоохоронців, кількість квартирних крадіжок за сім місяців 2014 року лише у Києві зросла порівняно з 2013 роком майже на 30% – з 2695 до 3740 випадків.

Більше пильності. Сучасні домушники використовують як звичні способи відстеження, і дуже просунуті. У списку традиційних методів – приклеєні до дверей сірники та волоски на дверному замку, якими можна дізнатися, ночував мешканець будинку чи поїхав у відпустку. Рекламні листівки, що довго стирчать у двері, теж свідчать про відсутність господаря квартири. Зайва відвертість – не порок, а лише чудовий канал інформації для злочинців. Крім того, знайомий у розмові з іншими може «навести» злодія на вашу квартиру. Ділячись свіжими новинами про свої поїздки, покупки тощо з інтернет-френдами, завжди думайте про те, як може бути використана ця інформація. Адже сучасні злодії також можуть бути активними користувачами Інтернету.

Дружте із сусідами. У кожному будинку є уважні мешканці, до зору яких може потрапити злочинна особистість. Зв'яжіться з такими людьми. Можливо, колись їхня пильність відлякає злодія або допоможе його розшукати.

Не варто сідати в ліфт із сторонніми людьми. Тим більше, не можна в ліфті при сторонніх людях діставати ключі від квартири. Якщо незнайомець вийшов з вами на одному поверсі, одразу йти до своїх дверей не треба – зачекайте кілька секунд, зателефонуйте рідним. Це дозволить швидко звернутися за допомогою, якщо незнайома людина все-таки вдасться до протиправних дій.

Зміцніть вікна та двері. Настав час подбати про заміну старих в'ялих вікон, а також про встановлення надійних металевих вхідних дверей. Нехай нові двері не будуть надто зухвалими, інакше це приверне зайву увагу. Вона має відпрацьовувати свою головну функцію. Звичайно ж, у парі із надійним замком. Для мешканців приватних будинків все більш необхідним стає встановлення дверей з підвищеним ступенем захисту: злочинці не соромляться нападати на домоволодіння навіть коли господарі знаходяться вдома.

Обов'язково перед виходом на вулицю закривайте вікна та кватирки. Якщо їдете надовго, засіпайте вікна шторами, щоб з вулиці не проглядалася обстановка у вашій оселі.

Застосуйте професійні запобіжні заходи проти злодіїв. Професійно убезпечити житло від пограбувань допоможуть охоронні агенції, у розпорядженні яких є штат технічних фахівців та централізований пульт спостереження. Найнадійніше – встановити у квартирі охоронну сигналізацію від перевірених охоронних фірм. За встановлення обладнання замовник заплатить від 3500 гривень, ще 200 гривень становитиме щомісячна абонплата за обслуговування. За ці гроші людина буде впевнена, що у будь-який час дня та ночі у разі проникнення злодія за лічені хвилини на адресу приїде група мобільного реагування, яка затримає зловмисника. Досвідчені інженери здатні за дві-три години встановити у квартирі базовий набір обладнання – з датчиками на розбиття скла, датчиками реагування на рух та відкриття дверей. Складніші технічні проекти для великих котеджів вимагатимуть додаткового часу – експертам потрібно врахувати всі потенційні загрози та підібрати відповідне обладнання.

Наразі практично всі оператори ринку охоронних послуг надають замовникам GSM-сигналізацію (бездротову сигналізацію). Її плюс очевидний – немає прив'язки до фізичної телефонної лінії, тому цією охоронною послугою можуть скористатися власники заміських котеджів, дачних ділянок, гаражів.

Рекомендую всім, хто налаштований скористатися послугою охоронної сигналізації, спочатку більше дізнатися про фірму. Уважно почитати сайт, а найкраще приїхати і на власні очі побачити співробітників компанії, техніку і пульт спостереження, який «стежитиме» за об'єктом, що охороняється.

Джерело: dengi.ua

  • Послуга «Охорона Квартири»

    Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

Другие новости

  • news image

    Новости

    2022.12.01
    Дмитрий Стрижов: спорт бизнесу не помеха

    Чемпионат мира IRONMAN 2018 впервые за свою историю прошел с участием представителя из Украины в категории Executive Challenge. Для участия в данной категории мало быть спортивным, нужно быть ещё и успешным предпринимателем.

    Подробнее
  • news image

    Новости

    2022.10.13
    10 признаков того, что злоумышленники заинтересовались вашим жильем

    Ежедневно в Киеве под прицел домушников попадают сотни квартир. Поэтому мы собрали 10 признаков, по которым можно проверить, не оказалась под угрозой ваш дом?

    Подробнее
  • news image

    Новости

    2022.10.14
    Какое оборудование получают клиенты «Шериф»?

    Один из ключевых выборов, обязательных для новых клиентов, желающих подключить сигнализацию — это выбор охранного оборудования.

    Подробнее
Все Новости