Новости

2022.12.29
корисні поради для діючих клієнтів

Як зрозуміти, що злодії встановили стеження за вашою квартирою?

Не так давно інтернет підірвала інформація про те, як столичні домушники стали позначати квартири, в яких мали намір скоїти крадіжку. Нібито злочинці наклеювали на поштові скриньки вподобаних квартир кольорові наклейки. Хоч у столичній поліції цю інформацію не підтверджують, нам з вами не завадило б підвищити пильність. Рекомендуємо дочитати цю статтю до кінця, щоб дізнатися, чи не поклали злодії око на вашу квартиру і що робити, щоб крадіжка не трапилася.

Всі центральні телеканали та інтернет-ресурси сурмлять про те, що в Києві бум пограбувань квартир і автомобілів. Причина загострення криміногенної ситуації ясна як день, – за останній рік рівень життя українців стрімко впав, зросло безробіття.

Є злодії-аматори, а є професіонали


Поживитися чужим до столиці їдуть «гастролери» з інших міст. Менш досвідчені скоюють крадіжки з автомобілів. Квартирними пограбуваннями займаються переважно професійні домушники, але є й категорія любителів – це бомжі, алкоголіки та наркомани. Вони лізуть в будь-яку доступну квартиру, не обтяжуючи себе «полюванням на мамонта». Відлякують їх хороші вхідні двері та надійні замки, які вони ламати не беруться – надто вже складно і ризиковано. Також ця категорія злочинців не небезпечна для тих, у кого встановлена ​​охоронна сигналізація для квартири.

Часто такі злодюжки задовольняються тим, що люди зберігають у сараях і на балконах перших поверхів. Крадуть на дозу наркотику або на чергову пляшку, тому беруть те, що легко збути.

Інша справа – професіонали, які знають десятки способів знайти та обчистити заможну квартиру. Домушники-профі – НЕ дурні і в будь-яку квартиру лізти не будуть. Їх цікавить великий куш, інакше навіщо взагалі йти на ризик. Ідеальна квартира для них та, де зберігаються коштовності, але власник не знає про існування такого ефективного засобу проти крадіжок, як охоронна сигналізація квартир. Як це не дивно, такого казкового везіння в житті злочинців вистачає.

Діють професіонали зазвичай в групі. У ній розписані певні ролі і обов’язки – хтось планує злочин, проводить розвідку, стежить за квартирою, інші здійснюють крадіжку і збувають крадене. Бувають епізоди, коли злодії місяцями вистежують «жертву» і навіть роблять спроби скоїти крадіжку в будинках, де встановлена ​​охоронна сигналізація для квартири. Правда, далеко втекти багатьом не вдається, адже якщо спрацювала сигналізація то це привід для швидкої і неприємної зустрічі з міцними співробітниками групи швидкого реагування. Тому сигналізація для квартири для злодюжок-аматорів стане справжньою перешкодою.


Як злодії обирають квартири

Насамперед, злодії захочуть дізнатися, чи є чим поживитися у вашій квартирі. А зробити це можливо різними способами. За це береться «навідник».

Немає нічого простішого, ніж провести візуальний аналіз добробуту мешканців по наявності кондиціонера, супутникової антени, по вікнах і того, що видно всередині. У вечірній час навіть вікна зі шторами в багатьох квартирах добре проглядаються. Гарний тюль, шматочок кімнати з хорошим ремонтом, телевізор на стінці в кухні – все це говорить про те, що господарі облаштовують свій побут, а значить, непогано заробляють і мають у квартирі цінні речі.

Про заможність власників квартири розкажуть і добротні вхідні двері. «Поставили хороші двері, схоже, за нею є, що ховати», – міркують злодії. Наштовхне на подібну думку і яскрава наклейка, що говорить про те, що тут працює охоронна сигналізація для квартири (нехай навіть вона й не підключена, а тільки на картинці). Інше питання, наскільки злодії відчайдушні, і чи будуть випробовувати долю, намагаючись влізти туди, де є системи охорони квартири.

Оскільки до видимих ознак хорошого фінансового становища сім’ї можна віднести і дорогий автомобіль, його наявність також може привернути до вас увагу. На стадії пошуку чергового об’єкта для крадіжки злодії можуть днями вести спостереження за одним і тим же будинком і його мешканцями. Обчислити квартиру, де живе автовласник, елементарно. Дочекавшись його після роботи у дворі, зловмисники під виглядом звичайних відвідувачів «супроводжують» людини до поверху і вистежують, де він живе. Після цього вже будуть цілеспрямовано її відпрацьовувати, якщо, звичайно, господар не встановив охоронну сигналізацію для квартири.

Цінним джерелом інформації про те, як вам добре і заможно живеться на цьому світі, цілком можуть стати й сусіди чи приятелі, які бували у вас вдома. Пенсіонери від нічого робити годинами перемивають кісточки мешканцям свого будинку, обговорюючи в деталях, хто і як живе. Сівши поруч покурити незнайомець може дізнатися багато цікавого про життя Катьки з третього під’їзду. Навіть те, що недавно вона купила собі ще один телевізор, на цей раз в спальню, а скоро планує поїхати у відпустку з новим нареченим.

Дивно, але навести злодіїв на свою квартиру здатні і Ви самі. Нахвалюючи знайомим недавно придбану техніку (шубу, прикраси та ін.), Ви даєте привід для зайвих розмов про свою персону. Впевнені, що у вашому оточенні немає заздрісників або базік? Тоді можете сміливо розповідати знайомим, що через тиждень відправляєтеся в теплі країни, і Вас півмісяця НЕ буде вдома. Даємо дев’ять з десяти, що ця інформація буде ой як цікава окремим особистостям і не пройде повз їх вух.

Окрема тема – ваша поведінка в соціальних мережах. Барвисті альбоми з фотографіями, де ви буваєте, що купуєте і як взагалі добре живете, красномовніше будь-яких слів. Досвідчені злодії вже давно зрозуміли це і живуть в соцмережах під виглядом ваших френдів (яких ви і знати не знаєте) і шанувальників, що фанатично лайкають Ваші фото. Повірте, це не параноя, а правда життя, в якій, на жаль, процвітання розкриває наші пороки, а хвастощі і нескромність – одні з них.


Коли нікого не буде вдома

Для професійних домушників встановити особу власника квартири не становить проблем. Є бази даних, якими вони користуються в своїх цілях.

Вибравши вподобану квартиру, злодії встановлюють стеження, щоб визначити найбільш підходящий момент для крадіжки. Досвідчені злодії за роки практики стають тонкими психологами і можуть довго «працювати» з цінними екземплярами, вивчаючи повсякденний графік мешканців багатої квартири.

Вас повинні насторожити регулярні продзвони по телефону: дзвінки якихось комунальних служб або соціологічних центрів з розпитуваннями про місце вашої роботи, робочому графіку, кількості проживаючих у квартирі і домашніх тварин.

Розповісти про те, що нікого вже довго немає вдома, може забита кореспонденцією поштова скринька. Рекламні проспекти що стирчать в дверях також свідчать про відсутність мешканців. Якщо папірець висить вже пару днів, значить, господарі поїхали надовго. Про це ж скажуть і показання електролічильника, якщо він по-старому знаходиться на сходовому майданчику.

Злодії можуть провести й швидке стеження, щоб за день-другий вирахувати, коли вас не буває вдома. Для цього вони встановлюють у дверному прорізі різні маячки – волосинку, сірник, нитку. Протягом дня перевіряють, чи на місці залишений «сторожок» або «контролер», і складають приблизний графік, коли господарів не буває вдома.

Печиво під килимком також вірна ознака того, що ваша квартира під прицілом грабіжників. Таким чином домушники перевіряють, чи проходив тут за день хтось із мешканців або ні. Варто також уважно оглянути вхідні двері і замок – чи немає на них плям бруду і подряпин. Наявність таких ознак явно свідчить про те, що до замку придивлялися підходящі ключі.

Перш ніж іти на злочин домушники обов’язково подзвонять в домофон, щоб упевнитися в вашій відсутності. Якщо ви все-таки опинитеся вдома, можуть представитися комунальниками або рекламними агентами, не викликаючи тим самим підозр. І прийдуть в інший раз, коли вас вже напевно не буде вдома.

Влітку, в період відпусток і дачного сезону, для злодіїв настає гаряча пора: сусіди роз’їжджаються за місто, багато хто виїжджає надовго в села, а двори і квартири залишаються без нагляду.

«Мертвий час», вдала пора для вчинення крадіжок, – з 12 до 16 години, коли всі в основному на роботі. У звичайні квартири злодії проникають, підбираючи ключі і відмички. Зробити це там, де подумали про охорону, набагато складніше.


Як захиститися від крадіжок

Убезпечити себе від квартирної крадіжки можна і потрібно, особливо напередодні літніх відпусток.

Найпростіше – не привертати до себе надмірну увагу і не демонструвати сімейний достаток. Навіть приятелям не обов’язково знати, що нового ви придбали, оскільки вони й самі можуть і не помітити, як наведуть на вашу квартиру злодіїв.

Попросіть дітей не казати зайвого про фінансовий стан батьків у школі та серед друзів у дворі. Дитячою безпосередністю і відвертістю можуть скористатися люди з недобрими помислами.

Звертайте увагу на дивні телефонні дзвінки і регулярні дзвінки у двері нібито рекламних агентів. Підозру повинні викликати і незнайомці, що крутяться у Вас на сходовій клітці і біля під’їзду. Не зайвим буде поцікавитися, до кого вони прийшли, а також запам’ятати їхні обличчя.

Йдучи з дому, закривайте вікна та балконні двері, закрийте штори. А якщо їдете надовго, буде непогано, щоб за вашою квартирою доглядали родичі або хороший сусід. Нехай забирають пошту, оглядають вхідні двері.

Подбайте про такі заходи обережності, як надійні двері та замки, домофон, охоронна сигналізація квартир – вони не зловлять злодія за руку, але будуть захистом від зловмисників.

Двері повинні бути металевими з двома різними замками. Стежити за тим, хто крутиться у Вас перед квартирою і буває там, коли вас немає вдома, можна за допомогою відеокамери, встановленої над вхідними дверима.

На сьогоднішній день поки не придумали нічого більш ефективного в боротьбі з квартирними крадіжками, ніж охоронна сигналізація квартир.

Сигналізація для квартири встановлюється просто і швидко, протягом декількох годин, якщо мова йде про мінімальний набір датчиків, що реагують на відкриття дверей, рух в коридорі та інше. Є сигналізація для квартири з відлякуючим ефектом – мигалками, сиреною, гучномовцем. Від такого маскараду у домушників може статися інфаркт, та й шуму наробите в під’їзді.

Як працює охоронна сигналізація квартир? Коли сигналізація для квартири спрацьовує, на пульт спостереження охоронної фірми надходить тривожний сигнал і протягом декількох хвилин на об’єкт прибуває група швидкого реагування, яка затримує грабіжників.

Одним словом, сигналізація в квартиру, ціна якої цілком доступна для середньостатистичної української сім’ї, знаходиться нині на першому місці за ступенем ефективності захисту від квартирних злодіїв. Подумайте, а чи варто економити на своєму благополуччі? Якщо вирішите замовити послугу «охоронна сигналізація квартир», звертайтеся в охоронну компанію «Шериф». Тут вам нададуть повну консультацію, встановлять квартиру під охорону якісно і швидко.

  • Послуга «Охорона Квартири»

    Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

Другие новости

  • news image

    Новости

    2022.11.30
    Культивация спорта в компании: зачем это нужно

    Наша работа во многом определяет не только распорядок дня, а задает стиль жизни. Поддерживать себя в хорошей физической форме – критическая необходимость для всех офисных сотрудников, ведь от него напрямую зависит эмоциональное состояние, вера в собственные силы и способность преодолевать любые трудности.

    Подробнее
  • news image

    Новости

    2023.09.27
    DOMER – новый надежный партнер SHERIFF по техническому обслуживанию вашей недвижимости!

    Вызвать сантехника, электрика, домашнего мастера для мелкого ремонта или сборки мебели стало невероятно удобным с приложением DOMER:

    Подробнее
  • news image

    Новости

    2022.11.29
    Как защититься от квартирных краж?

    В интервью Znaj-Media главный эксперт по безопасности ХОП «Шериф» — генеральный директор Дмитрий Стрижов поделился лафхаками, которые могут спасти квартиру от ограбления и развеял мифы по поводу надежности некоторых из способов.

    Подробнее
Все Новости