Выберите:
0 800 309 114 бесплатно с любого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Увеличить карту
icon

Охорона житла: сигналізація для дому та квартири у Львові від компанії Шериф

Щоб захистити своє житло і майно від грабіжників, люди ставлять залізні двері, кодові замки, наймають бабусю-консьєржа та вставовлюють решітки на вікна або броньовані жалюзі.

На жаль, цього вже не достатньо. На сьогодні єдиний спосіб убезпечити себе від непроханих гостей — це встановлення сигналізації до квартир з підключенням її до пульту охорони!

Послуга «охорона квартир» одна з найпопулярніших не лише серед клієнтів, а й серед пропозицій охоронних агенції. Але в чому ж відмінність «Шериф»? Ми єдині маємо автономний від усього зовнього пульт, до якого підключені наші клієнти.

В нас власний сервер, де є уся необхідна інформація по об’єктах, руху пересування понад 100 єкіпажів, високий рівень спеціалістів технічного обслуговування та менеджерів, що чергують 24/7 та миттєво реагують, контролюючи ситуацію з першої секунди отримання сигналу, в середньому, завдяки цьому, бійці прибувають на об’єкт від 4 до 7 хвилин. Не залежно від ситуації зовні, пульт має власні ресурси для забезпечення працездатності ще протягом декількох днів.

І, також, не забувайте про матеріальну відповідальність, що несе фірма задля збереження вашого майна. Знаючи це, та працюючи з «Шериф» Ви з впевненістю можете сказати: «Я у повній безпеці!».

Детальнее
 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини: в кожному районі міста, постійно патрулюють групи швидкого реагування , дислокація розміщена таким чином щоб миттєво дістатися до необхідної локації.
 • Монтаж додаткового обладнання: монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення та інші послуги для досягнення максимальної безпеки.
 • Гарантійне та постгарантійне обслуговування: наші спеціалісти швидко і якісно вирішать питання, що виникнуть з несправністю обладнання чи інших важливих з охорони питань.
 • Договір матеріальної відповідальності: ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна у разі не виконання нами обіцяних послуг.
 • SMS-повідомлення власників квартири у разі спрацювання датчика: у разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення
 • Комплексний захист від проникнення: сертифіковане обладнання для охорони квартир дозволить охопити все приміщення.
icon
Пакет: Охорона квартири чи будинку в Розстрочку
АКЦИЯ

Беріть розстрочку до 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Акція
Від 349 грн/місяць
Оставить заявку
icon
Пакет: Бездротова охорона квартири чи будинку | AJAX + SHERIFF

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Обладнання 7599 грн
Абонплата 349 грн/місяць
Оставить заявку
icon
Пакет: Охорона квартири чи будинку | AJAX користування + SHERIFF
АКЦИЯ

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Монтаж/налаштування 1499 грн
Абонплата 449 грн/місяць
Оставить заявку

Охорона житла у Львові

Системи охорони приватних будинків та квартир знайшли застосування у всіх типах об’єктів. За допомогою сигналізації можна здійснювати спостереження за подвір’ям приватного будинку, котеджу, а також захистити майно в квартирі від злочинців. Якщо ви хочете побудувати свою охоронну систему в кілька рівнів, то сигналізація для будинку і квартири – перший крок для гарантування безпеки.

Обладнання для охорони будинку у Львові складається з комплексу систем, в основі яких лежить сигналізація Ajax. Наша компанія «Шериф» швидко і недорого виконує монтаж систем захисту, завдяки чому ви можете бути впевнені в безпеці свого дому. Аналогічно з монтажем сигналізації для квартири. Вартість послуги залежить від таких речей, як площа території, яку необхідно контролювати, а також технологія застосовуваних датчиків.

Порядок нашої роботи:

 • Попередній огляд житла, виявлення особливостей планування.
 • Підбір обладнання для монтажу.
 • Встановлення, налаштування та перевірка обладнання.
 • Цілодобовий нагляд і захист вашої оселі.
 • Технічне обслуговування приладів.

Охорона квартир у Львові і встановлення датчиків руху, задимлення, відкриття здійснюються нашими досвідченими спеціалістами. Ми чітко визначаємо тип обладнання, яке найбільш ефективно і раціонально впорається зі своїм завданням в ваших умовах. Тому перед покупкою і монтажем засобів охорони периметра краще проконсультуватися з нашими фахівцями.

Працює пультова охорона за спільним принципом. Виходячи з дому, ви набираєте унікальний код на клавіатурі. За півхвилини після цього ми приступаємо до нагляду. Якщо спрацьовує хоча б один датчик, диспетчер отримує сповіщення і скеровує до вашої оселі групу швидкого реагування.

Охорона квартир від «Шериф» – що ви отримуєте, замовивши послугу?

Охоронна агенція «Шериф» дає можливість клієнтам високоякісно і професійно захистити своє особисте майно від загрози псування і викрадення, а квартиру – від несанкціонованого вторгнення сторонніх осіб. Все це можна зробити, якщо поставити сигналізацію в квартирі. Саме для захисту вашого майна наша служба охорони використовує виключно висококласне технічне оснащення для сповіщення і новітнє обладнання, гарантуючи ефективність застосовуваних заходів.

Для охорони квартири ми застосовуємо комплекс охоронних процедур, які попереджають злочинне посягання на ваше майно. Завдяки сучасним системам спостереження здійснюється цілодобовий моніторинг безпеки у вашому житлі. Датчики, що встановлюються на вікна, двері та інші місця, автоматично подають сигнал на пульт, якщо:

 • є загроза пожежі чи затоплення;
 • у кімнаті виявлено рух;
 • розбито вікно;
 • відстежено витік газу.

Домашня сигналізація спрацьовує, і черговий класифікує загрозу, а потім передає заявку черговому підрозділу нашої компанії «Шериф». Ми маємо окремий, автономний пульт, а також власний сервер для запису спостереження. Один із екіпажів, що патрулюють поблизу вашого будинку, негайно прибуде на виклик.

На наші охоронні системи для квартир підключаються відеокамери, які передають чітку картинку на монітор. Завдяки такому спостереженню черговий може визначати характеристики виявленого об’єкту, стежити за його пересуванням, оцінювати загрозу.

Пультова охорона квартир передбачає додаткову установку «тривожної» кнопки, при натисканні якої сигнал тривоги приходить на пульт охоронної агенції. Виїзд підготовленої спеціальної групи відбувається максимально оперативно, протягом 5 хвилин.

Скільки коштує охорона квартири зі спостереженням, дізнавайтесь у нашого менеджера. Монтаж системи обладнання проводиться у максимально короткі терміни.

Яке обладнання використовується для охорони приватних будинків?

Встановлення сигналізації на будинок передбачає використання декількох датчиків, які включають в себе:

 • датчики відкриття – реагують на відкриття чи злом дверей, вікон;
 • датчики газу або диму – відстежують зміну якості повітря, що виключає випадкове протікання газу або пожежу;
 • сенсори руху – стежать за станом прибудинкової території та несанкціонованим переміщенням по території дому.

Ви можете налаштувати СМС-сповіщення на свій телефон на випадок, якщо спрацює датчик.

Охорона будинку повинна включати у себе не тільки датчики у приміщенні, але і захист прибудинкової території. Перед замовленням обладнання для охорони будинку обов’язково проконсультуйтеся з нашими професіоналами, як краще організувати захист у вашому конкретному випадку.

За технологією передавання даних датчики охорони периметра діляться на дротові (провідні) і бездротові. У першому випадку охоронна сигналізація для дому передає інформацію про тривогу на центральний блок системи охорони периметра у дротовий спосіб. Бездротові працюють по GSM-каналу. Якість бездротових бар’єрів нічим не гірше дротових. Встановивши такі охоронні системи для будинку, ви отримаєте гарантії безпеки.

Развернуть
Наш автопарк

Наш автопарк

Сейчас автопарк компании «Шериф» насчитывает более 100 автомобилей по всей Украине

Слаженная работа

Слаженная работа

Норматив оператора на передачу сигнала группам реагирования — 30 секунд, среднее время отработки тревог для групп — 4-7 минуты

Современная Техническая база

Современная Техническая база

Мы имеем мощную материально-техническую базу, которая включает лучшее техническое и программное обеспечение.

Высокие технологии

Высокие технологии

За качество технологий в «Шериф» отвечает отдел тестирования и IT. Перед тем, как установить любое оборудование на объекте, мы проводим полную проверку в отделе тестирования и следим за обновлениями программного обеспечения.

Материальная ответственность

Материальная ответственность

Если экипаж не успевает прибыть вовремя и вас ограбили — выплачиваем клиентам компенсацию от 5 до 100 тыс. грн. Все выплаты осуществляются из собственного страхового фонда.

Система безопасности
из будущего от компании Шериф

Надежно. Удобно. Ajax

Сигнализация Ajax выполняет не одну, а сразу три защитные функции: мгновенно сообщает, если в дом забрались воры, появился дым или начался потоп. К ней подключаются видеокамеры наблюдения сторонних производителей, что превращает Ajax в единый центр безопасности. Выбрав Ajax, вы получаете комплексную защиту с мгновенной реакцией, устойчивую ко взлому и удобную в управлении.